zpátky

Kdo vám kryje záda? Ve světě financí se můžete spolehnout na mBank

Každý z nás potřebuje v životě jistotu. Někdy jsou nám oporou naši blízcí, někdy se holt musíme pojistit sami. Našim klientům proto nabízíme celou řadu pojišťovacích produktů a některé nyní mohou mít dokonce zcela zdarma.


Než odjedete lyžovat do Alp, zvažte cestovní pojištění


Rozhodně ani v nejmenším nechceme podceňovat vaše schopnosti, ať už se chystáte na lyže, snowboard nebo sáňky. Nicméně ostatní, méně zdatní, sportovci by vás na svahu mohli ohrozit. Nemluvě o dlouhém cestování, namrzlých silnicích, kapsářích ve frontách na lanovku a tak dále. Kdybyste se na sněhu a ledu dostali do nepříjemné situace, s pojištěním se vám z ní podaří vybruslit lépe. V zahraničí pokryje léčebné výlohy a asistenční služby, odpovědnost za škodu, právní pomoc a kauci pro případ dopravní nehody, ztrátu nebo zničení zavazadel a věcí osobní potřeby a nezapomíná ani na smrt nebo trvalou invaliditu v důsledku úrazu.


Je jedno, kolikrát za rok do zahraničí vyrazíte, jakmile jednou pojištění sjednáte, platí po celou dobu platnosti vaší karty. Rozhodující je pouze délka konkrétního pobytu v cizině.

 

Typ pojištění Typ karty Osoby, na které se vztahuje Maximální délka pobytu
Cestovní pojištění Osobní Debetní karty Visa i Master Card, kreditní karta Visa Classic, všechny mKreditky Držitel karty 45 dní
Cestovní pojištění Rodinné Classic Debetní karty Visa i MasterCard, kreditní karta Visa Classic, všechny mKreditky Držitel karty + rodinní příslušníci 45 dní
Cestovní pojištění Rodinné Gold Kreditní karta Visa Classic i Gold, všechny mKreditky Držitel karty + rodinní příslušníci 60 dníPotřebujete půjčit peníze, ale máte obavy, že nezvládnete splácet? Budeme vám krýt záda


Líbí se nám vaše opatrnost – je dobré si věci pořádně promyslet! Právě teď se vám daří a pomýšlíte nad uzavřením vyššího úvěru, nejste ale lehkovážní a uvědomujete si, že nikdy nevíte, co si pro vás život přichystal. Právě pro rozvážné klienty, jako jste vy, máme v nabídce Pojištění k půjčce  a Pojištění k hypotéce , která se postarají o úhradu vašich závazků vůči bance. Můžete si je sjednat současně se žádostí o úvěrový produkt od mBank.


Opatrnosti není nikdy dost, řadě našich klientů proto kryjeme záda pro případ výpadku příjmů. Aby sobě a své rodině zajistili dostatečnou životní úroveň, ať už je v životě potká cokoli, zřizují si u nás Pojištění pravidelných výdajů  a Pojištění schopnosti splácet ke kreditní kartě.


 

  Na co se vztahuje Pro koho je určené Cena Způsob úhrady
Pojištění k půjčce Ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost, invalidita III. stupně, úmrtí Všichni žadatelé a jejich spolužadatelé či spoludlužníci

1) Základní: 4,5 % z měsíční splátky půjčky

2) Rozšířené: 6,5 % z měsíční splátky půjčky

3) Komplexní: 7,5 % z měsíční splátky z půjčky

Měsíčně
Pojištění k hypotéce Invaliditu III- stupně z důvodu úrazu nebo nemoci, úmrtí z důvodu úrazu nebo nemoci Všichni žadatelé

1) Prvních 24 měsíců od data prvního čerpání 1,5 % z poskytnuté částky úvěru

2) Od 25. měsíce 0,025 % z dlužné částky úvěru

1) Jednorázově buď automatickým stržením z mKonta, nebo navýšením hypotečního úvěru a připočtením ke splátkám hypotéky

2) Měsíčně

Pojištění pravidelných výdajů  Invalidita III. stupně, úmrtí Všichni klienti

A) 99 Kč

A1) 99 Kč

B) 169 Kč

Měsíčně
Pojištění schopnosti splácet ke kreditní kartě

 1) Základní: pracovní neschopnost, invalidita III. stupně, úmrtí

2) Komplexní: ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost, invalidita III. stupně, úmrtí

Všichni držitelé všech typů kreditních karet

1) 0,29 % z aktuální výše dlužné částky na konci zúčtovacího období.

2) 0,49 % z aktuální výše dlužné částky na konci zúčtovacího období.

Měsíčně, pokud klient daný měsíc z kreditní karty čerpalPojištění zneužití karty


Někdy se to prostě stane – zapomenete peněženku v nákupním košíku, v tramvaji vám někdo sáhne do kapsy či kabelky, necháte své věci někde ležet bez dozoru a najednou jste bez peněz, dokladů a platební karty. Je spousta důvodů nechat se pojistit proti zneužití karty, třeba ve frontě na svařák na vánočních trzích se chcete určitě raději koukat na výzdobu místo po kapsářích. Pojištění zneužití karty se vztahuje jak na ztrátu, tak krádež nejen samotné karty, ale celého zavazadla včetně jeho obsahu (peněženky, brýlí, dokladů, klíčů, telefonu či hotovosti). Pravděpodobnost mizivá, ale stále existující – někomu se dostane do rukou nejen vaše karta, ale i PIN kód. I toto riziko naše pojištění proti zneužití karty pokrývá. Kryje vám záda po celou dobu platnosti karty, a to jen za 29 Kč měsíčně.


Nakupujte bezpečně a výhodně

-     Chcete mít jistotu, že nakoupíte vždycky nejvýhodněji? Pojištění nákupu  vám zaručí nejnižší cenu – pokud v jiném kamenném obchodě najdete stejný produkt levnější, rozdíl vám zaplatíme. To ale není všechno. Budeme ve střehu i v případech poškození zboží při přepravě (včetně právní ochrany) a záruku na zakoupené zboží vám prodloužíme ze dvou let na tři. Sjednáte-li si pojištění nákupu pro mKreditku Plus , bude automaticky platit tak dlouho jako vaše karta, a to zdarma, u mKreditky  a mKreditky e-Shop  si sami zvolíte dobu jeho trvání a zaplatíte za něj 48 Kč měsíčně.


-    Už několikrát jsme vás na našem blogu informovali o hackerských útocích, které mají jediný cíl – připravit nás o peníze na účtu. Metod mají hodně a vymýšlejí stále další. Většina z nich spočívá v získání vašich údajů, s jejichž pomocí přistupujete ke svému kontu. Jistotu, že s vašimi uživatelskými jmény a hesly nikdo nebude zacházet, jak se mu zachce, vám slíbit nemůžeme, ale alespoň vám pomůžeme s nápravou škod. Pokud si sjednáte Pojištění online identity , pokryjeme ztráty, které vám vznikly neoprávněným použitím platební karty a autorizačních údajů, jako jsou hesla, číslo karty apod. Navíc ochrání vás i při nakupování v e-shopech. Nemusíte se zdlouhavě dohadovat s prodejcem, pokud vám zboží dodá jen částečně či poškozené nebo ho nedodá vůbec. Pojištění online identity kryje náhradu škody až do výše 20 tisíc Kč a k tomu právní ochranu v případě podvodu až do výše 50 000 Kč. V případě jeho sjednání se vám každý měsíc strhne 58 Kč z vaší kreditní karty, pouze s mKreditkou e-Shop vás vyjde na pouhých 29 Kč.

Úklid není jediná havárie, která může potkat vaši domácnost


Z úprav a oprav domácnosti mnohdy vyplývají nejen radosti, ale i starosti, aneb i mistr tesař se občas utne. S Pojištěním asistenčních služeb pro domácnost budeme připraveni hájit vaše práva, pokud svěříte svůj domov do rukou nepoctivého prodejce nebo poskytovatele služeb. Ochotně vám pomůžeme uhradit náklady na řemeslníka, který sjedná nápravu neplánované katastrofy přímo u vás doma. Toto pojištění kryje havarijní situaci, zablokování dveří a zámků, opravy domácích spotřebičů, poškození zámků a klíčů pojištěného vozidla, odstranění výskytu nežádoucího hmyzu a hlodavců a další nepříjemnosti. Pojištění je určenou pouze držitelům mKreditek, přičemž majitelé mKreditky plus ho mají zcela zdarma, u zbylých dvou mKreditek stojí 42 Kč za měsíc.


Jaké pojištění můžete mít u mBank zadarmo nebo se slevou?


K novým kreditním kartám od MasterCard jsme připojili také pojištění, za které nemusíte platit vůbec.
-    Spolu s mKreditkou Plus získáte automaticky Pojištění nákupu a Asistenci včetně pojištění spotřebitelské právní ochrany.
-    K mKreditce e-Shop vám zase věnujeme Pojištění zneužití karty a 50 % slevu na Pojištění online identity.


Sjednání pojištění je velmi jednoduché


Všechny naše produkty si můžete založit z pohodlí domova. Stačí si v sekci Pojištění  vybrat to, které vám vyhovuje, a vyplnit žádost, nebo zavolat na mLinku. Sjednat je lze i prostřednictvím internetového bankovnictví v sekci Supermarket – Žádosti – Pojištění. Noví klienti o ně mohou zažádat spolu s žádostí o založení účtu nebo kreditní karty.

 

 

 

Tagy:

Pojištění