zpátky

Jak vygeneruji potvrzení jen jedné platby

Často se nás ptáte, jak získat potvrzení o provedení pouze jedné platby na samostatném listu. Samozřejmě nemusíte čekat, až vám pošleme výpis za celý měsíc! Stačí se přihlásit do svého internetového bankovnictví a provést pár kliknutí. Postup je následovný:


Ihned po přihlášení se ocitnete v sekci Platby. Když přejdete do Historie a kliknete na již zaúčtovanou platbu, kterou potřebujete potvrdit, rozbalí se vám její podrobnosti spolu s červeným tlačítkem Tisk potvrzení. Jakmile na něj kliknete, stáhne se vám do počítače jednostránkové potvrzení o platbě v PDF formátu.


Abychom vám to usnadnili, přikládáme i tentokrát přehledné instruktážní video:
 


Mohlo by vás také zajímat, jak snadno zjistíte svůj IBAN
 

Komentáře (3)

Vložit komentář

Jak vygeneruji potvrzení jen jedné platby... Jedná se o tisk potvrzení již proběhlé platby. Ale jak vytisknout potvrzení o samotném nastavení trvalého příkazu, u kterého to v seznamu stálých plateb není? U inkasních plateb červené tlačítko Tisk potvrzení je. Díky.

Poslat zprávu

To je dobrý nápad! Děkuji, doplnil jsem do textu, že je to k již zaúčtovaným platbám :)

Bylo by dobré doplni informaci, že potvrzení nelze vytisknout u plateb, které ještě neodešly (např bezprostředně po zadání převodu do jiné banky nebo u nezaúčtovaných karetních transakcí). V těchto případech se červené tlačítko Tisk potvrzení nezobrazí.