Potřebujete někomu rychle poslat peníze, zkontrolovat si zůstatek na účtu či zaplatit kartou, i když ji nemáte u sebe, nebo si přejete změnit limity na kartě, abyste zvýšili bezpečnost svých financí?

Nečekejte, až budete u počítače. Stačí otevřít aplikaci, a je to!

o
Aplikace je bezpečná

Bezpečně

o
o
Snadno se používá

Jednoduše

o
o
Přístup ke svému účtu nonstop a odkudkoliv

Kdekoliv

o

Stáhněte si banku do mobilu

 

Mobilní aplikace mBank pro Android Mobilní aplikace mBank pro iOS Mobilní aplikace mBank pro Huawei

 

Proč používat aplikaci?

Chrání vaše peníze

Vaše peníze jsou v mobilní aplikaci v naprostém bezpečí. Spojení aplikace s bankou se řídí těmi nejpřísnějšími bezpečnostními standardy, které jsou aktuálně platné. Podívejte se, jaké funkce se starají o vaši bezpečnost.

Biometrie

 • Většina chytrých telefonů podporuje biometrii – potvrzování transakcí a přihlašování pomocí vašeho otisku prstu či obličeje. Ty jsou zcela jedinečné, a proto máte jistotu, že se k vašemu účtu nikdo jiný nedostane. Zjistěte více o biometrii.

Šifrované spojení s bankou

 • Appka je maximálně zabezpečená, a tak se nemusíte bát přihlásit se do ní klidně i z veřejné Wi-fi v kavárně. Komunikace mezi appkou a bankou je šifrovaná, k jejím datům se tak nikdo cizí nedostane.

Okamžité upozornění o pohybech na účtu

 • Chcete dostávat upozornění, že dorazila výplata? Nebo mít dokonalý přehled o každé platbě kartou? Díky bezplatným notifikacím tak máte své finance 100% pod kontrolou, jelikož víte o všem, co se na vašem účtu šustne. Více o notifikacích.

Bezpečnější potvrzování operací

 • Potvrzování plateb pomocí mobilní aplikace je další bezpečnostní prvek, který vás jistí, když platíte online nebo se potřebujete přihlásit do internetového bankovnictví. Proto jsme ho přidali přímo do appky. Jmenuje se mKlíč a je pohodlný a naprosto bezpečný, protože se na rozdíl od SMS nedá přeposlat. Přesvědčte se.

Karty pod kontrolou

 • Díky appce můžete rychle a jednoduše ochránit ukradenou či ztracenou kartu, změnit PIN, nastavit si limity pro transakce nebo třeba blokovat některé typy plateb. To vše za pár sekund a zdarma. Přečtěte si více o bezpečnosti karet.

Zjednoduší vám život

Mít celou banku v kapse znamená, že můžete všechno řešit okamžitě, ať jste kdekoli. To vám ušetří čas i starosti. Všechny funkce jsme pro vás vytvořili tak, aby jejich používání bylo jednoduché a pohodlné. Přesvědčte se.

Snadné přihlášení pomocí biometrie

Nejrychlejší placení faktur QR kódem

 • Zjednodušte si placení faktur. Stačí oskenovat QR kód na faktuře, a všechny údaje se vyplní automaticky. QR platby se také hodí, když se chcete třeba rozdělit o útratu s přáteli. V appce vytvoříte kód pro platbu, přátelé si ho načtou a zaplatí vám jedním klikem. Podívejte se, jak na platby QR kódem.

Placení mobilem

 • Platit mobilem je opravdu pohodlné. Nemusíte lovit kartu v peněžence. Máte ji vždy po ruce a připravenou k placení. Přečtěte si více o tom, jak platit mobilem.

Chytré vyhledávání v historii

 • Zaplatili jste tenkrát tu složenku, nebo ne? Odpověď najdete v historii plateb stejně jednoduše, jako kdybyste něco hledali na internetu. Velké množství filtrů vám hledání usnadní.

Je vždycky po ruce

Ruku na srdce, telefon máte u sebe vždy a všude. S appkou v mobilu proto budete mít přístup ke svému účtu nonstop a odkudkoliv. Kdy to oceníte nejvíce?

Přehled zůstatku a kontrola výdajů

 • Kolik peněz máte na účtu, se dozvíte hned po přihlášení přímo na hlavní stránce. Uvidíte tam také, kolik jste utratili v tomto měsíci. Díky funkci Analýza historie budete mít i přehled o tom, jestli utrácíte více, nebo méně než v minulých měsících.

Nejjednodušší spojení s bankou

 • Přímé volání z appky nebo chat s operátorem jsou nejrychlejší a nejpohodlnější způsoby, jak se spojit s bankou. Díky ověření při přihlášení do appky už naši operátoři nemusejí potvrzovat vaši totožnost dotazem na heslo pro mLinku a mohou s vámi rovnou řešit, co potřebujete. Jestli neradi telefonujete, můžete se s našimi zkušenými operátory spojit i v chatu přímo v appce.

Změna limitů ke kartě

 • V appce si můžete kdykoliv změnit limity pro nákupy kartou v obchodech, výběry z bankomatů nebo platby na internetu. Můžete si je zvyšovat i snižovat podle potřeby a díky tomu budete mít jistotu, že v případě zneužití karty nepřijdete o větší obnos. Zdarma, na pár kliknutí a s okamžitým efektem. Podívejte se, jak na to.

Založení účtu z appky

 • Bankovní účet zdarma založíte pohodlně odkudkoliv, ať už jste doma na gauči, nebo na cestách. Stačí si stáhnout naši appku, a můžete se do toho pustit.

Nové produkty

 • Své místo v appce si našly i další produkty, jako jsou půjčky, pojištění, objednání nových karet nebo spoření. Najdete zde o nich všechny důležité informace, včetně možnosti rovnou si je sjednat jednoduše a bez papírů, ať jste právě kdekoliv.

Jak propojit aplikaci s účtem?

 • Stačí pár minut, a máte přístup ke svému účtu z mobilu. Budete potřebovat pouze mobil s připojením k internetu. Spárování je jednorázové, při dalším spuštění aplikace už není nutné a ke svému účtu se dostanete pomocí biometrických údajů nebo PIN kódu.
 • Propojení aplikace s účtem krok za krokem.

Nejčastější dotazy

Stáhnout aplikaci mBank
z bezpečného zdroje

 

Mobilní aplikace mBank pro Android Mobilní aplikace mBank pro iOS Mobilní aplikace mBank pro Huawei