Potřebuji snížit měsíční splátky

Splácíte už nějaké půjčky a potřebujete si snížit měsíční splátky? Převeďte je k nám. Ať už máte jednu půjčku, nebo jich je více, nechte si od nás spočítat, kolik vám pomůžeme ušetřit. Převést si k nám můžete kontokorenty, kreditní karty nebo úvěry od bankovních i nebankovních společností. Sloučením splátky do jedné získáte nad splácením i lepší přehled.

Mám půjčky a potřebuji snížit měsíční splátky

 • Zdarma vám připravíme přehled všech vašich závazků. Také navrhneme řešení, které vám umožní sloučit vše do jedné půjčky, nastavit si splatnost až na 8 let, a snížit si tak měsíční výdaje i celkovou zaplacenou částku.

Mám půjčky, u kterých chci snížit splátky, a zároveň potřebuji půjčit

 • Zdarma vám připravíme přehled všech vašich závazků. Také navrhneme řešení, které vám umožní sloučit vše do jedné půjčky, nastavit si splatnost až na 8 let, a snížit si tak měsíční výdaje i celkovou zaplacenou částku. Podíváme se i na to, jestli vám můžeme s ohledem na vaše finanční možnosti půjčit peníze navíc tak, aby pro vás splácení bylo únosné.

Mám více půjček a ztrácím přehled o tom, kolik a kdy splácím

 

 • Zdarma vám připravíme přehled všech vašich závazků, abyste nad nimi získali kontrolu. Také vám spočítáme, o kolik by se vám snížily měsíční splátky při sloučení všech do jedné půjčky. Naši klienti tak ušetřili průměrně 20 000 Kč ročně.

   

Chci investovat do energeticky úspornějšího bydlení

 

Ceny energií jsou vysoké. Jestli máte možnost upravit své bydlení, a tím si snížit spotřebu, pusťte se do toho. Je to investice, která vám ušetří spoustu peněz i nervů v energeticky nejisté době i v nadcházejícíh letech.

Nemám dost peněz na takovou investici a přemýšlím o půjčce

 • Nikdo z nás netuší, jak se bude vyvíjet cena energií a inflace. Na co se ale můžete spolehnout, je úroková sazba a výše splátky, které zůstanou u půjčky stejné po celou dobu vašeho splácení. Úrokové sazby u půjček jsou navíc nižší než výše inflace. Reálná hodnota splátky půjčky tak postupem času klesá.

Mám finanční rezervu, ale bojím se ji vyčerpat na takovou investici

 • To je rozumný přístup. Finanční rezerva by měla sloužit na nečekané výdaje. Pokud chcete zateplit dům, vyměnit okna nebo si pořídit nový kotel, půjčka je lepší řešení. Nastavíme ji společně tak, aby vás její splácení co nejméně zatížilo. Zároveň vám ručíme za to, že úroková sazba vaší půjčky zůstane stejná po celou dobu splácení, stejně tak jako výše splátky.

   

Čeká mě větší výdaj.
Mám na něj využít svou finanční rezervu?

Výhodou plánovaných výdajů je to, že se na ně můžete připravit. Finanční rezerva by měla sloužit spíš na nečekané výdaje, jako je třeba výpadek příjmu. Proto byste ji neměli vyčerpat celou.

Plánuji velký výdaj a nevím, jak ho financovat

 • Chápeme, že se bojíte vyčerpat svou finanční rezervu. Tu byste si měli v dnešní době ponechat ideálně ve výši 6 měsíčních příjmů. Rádi vám s financováním poradíme. Ozvěte se nám, zdarma vám uděláme finanční analýzu a zjistíme, co bude nejvhodnější řešení.

Nevím, jestli vystačím s penězi,
až mi přijde vyúčtování za energie

Blíží se roční vyúčtování energií a vy si nejste jistí, co vás čeká a jestli budete mít dost na zaplacení? Buďte bez obav. Najdeme řešení.

Chci mít zadní vrátka, až přijde roční vyúčtování

 • Jednoduchým řešením, které vás nemusí stát ani korunu, je kontokorent – povolené přečerpání mKonta. Ten slouží přesně k tomu, abyste vyšli s penězi i v případě většího měsíčního výdaje. Podíváme se společně na vaše příjmy a výdaje a nastavíme kontokorent tak, aby vás podržel, když bude potřeba.

Nemám rezervu a čeká mě krátkodobý
neplánovaný výdaj

Něco se vám doma porouchalo a potřebujete to okamžitě řešit? Nebo se objevil jiný výdaj nebo příležitost, která nepočká, ale vy musíte čekat na výplatu? Poradíme vám.

Potřebuji rychle vyřešit nákup nového spotřebiče

 • Ozvěte se nám, společně se podíváme na vaši situaci. Jednoduchým řešením může být kreditní karta, kterou můžete jednoduše doplatit třeba hned z příští výplaty. V případě nákupu spotřebiče navíc při platbě naší kreditkou často získáte výhody, jako je třeba pojištění přepravy a prodloužení záruky. A pokud stihnete částku na kartu vrátit v rámci bezúročného období (54 dnů), máte to bez úroku.

Plánuji, že si konečně vylepším bydlení

Sníte už dlouho o rekonstrukci nebo jiném vylepšení svého bydlení? Jakmile se rozhodnete, že nastal ten správný čas, rádi vám pomůžeme s financováním.

Plánuji rekonstrukci bydlení a chci si na ni půjčit

 • Projdeme společně vaše příjmy a výdaje a zjistíme, kolik peněz vám můžeme na úpravy poskytnout s naší mPůjčkou. Splátku vám nastavíme na míru, abyste si mohli užívat svůj vylepšený domov bez obav z vysokých splátek.

Potřebujete pomoct s něčím jiným?

Rádi vám poradíme i v jiných situacích. Nechte nám kontakt a my se vám ozveme. Jsme tu pro vás i na mLince 222 111 999 a rádi vám poradíme i osobně na pobočce.