Jak fungují Partnerské programy

Partnerské programy jsou stále oblíbenějším nástrojem pro majitele internetových servisů, blogů a uživatelů sociálních sítí, které umožňují vydělávat v rámci on-line protředí. Partneři po registraci na jedné z našich partnerských sítí (espoluprace/vivnetworks) obdrží připravené, hotové nástroje
k propagaci nabídky mBank. Stačí uveřejnit tyto materiály na stránce www, blogu nebo facebookovém profilu a hned lze začít vydělávat na prodeji bankovních produktů prostřednictvím těchto nástrojů.

Pokud uživatel Vaší stránky provede operaci – klikne na reklamu a podá žádost, kterou následně potvrdí mBank, Vy následně obdržíte odměnu dle předem daných podmínek. Navíc bude každá taková operace uživatele Vaší stránky viditelná v rozšířených statistikách, které jsou k dispozici po přihlášení na Vaše partnerské konto. Uvidíte nejen počet podaných a potvrzených žádostí, ale rovněž počet uživatelů, kteří viděli a kliknuli na reklamu, kterou jste uveřejnili.

Účast v Partnerských programech mBank je bezplatná.

Získáte také bezplatný přístup k jednotlivým prodejním nástrojům, propagačním materiálům a statistikám – v systémech našich partnerských sítí (espoluprace/vivnetworks).

  • bezplatné propagační materiály (banery, linky, reklamní boxy, aplikace k uveřejňování záznamů na Facebooku a jiné)
  • bezplatné statistiky týkající se Vámi zveřejněných propagačních materiálů (zobrazení, kliknutí, podané a potvrzené žádosti); čím větší je Vaše angažovanost, tím vyšší jsou Vaše výdělky; v Partnerských programech mBank neexistují žádná omezení, takže výše výdělku závisí jen na Vás!

Zašlete nám informace o vás

Máte zájem nabízet naše produkty? Zašlete nám

  • Jméno a příjmení
  • Název společnosti
  • Kontaktní telefon
  • Kontaktní e-mail
  • Krátkou informaci jak chcete naše produkty propagovat

na e-mailové adresu affiliate@mbank.cz, pokud budeme mít o spolupráci zájem, dáme vám vědět.