Jak si změnit limity pro platby kartou?

 

 

 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Pay nebo App Store nebo Huawei App Gallery a pak aplikaci spárujte s účtem.

 2. Přihlaste se do mobilní aplikace a přejděte do části „Produkty“. Následně klikněte na položku „Karty“ a pak na kartu, pro kterou chcete změnit autorizační limity.
 3. Zobrazí se detaily platební karty. Klikněte na "Změnit limity". 4. Nastavte si denní limity pro nákupy v obchodech, výběry z bankomatů nebo platby na internetu.
  Také si můžete nastavit dočasný limit pro vybraný typ transakce nebo zvolený typ zcela vypnout. Změnu uložte.


  Pro mNálepku je možné v mobilní aplikaci upravit pouze limity pro nákupy v obchodech nebo bezkontaktní výběry z bankomatů. mNálepku není možné použít pro placení na internetu.


 5. Zkontrolujte nové nastavení limitů. 6. Klikněte na "Potvrdit" a zadejte PIN kód aplikace.

 

 1. Limity na platební kartě lze změnit jednoduše pomocí internetového bankovnictví.
  Stačí se přihlásit, v hlavním menu zvolit PRODUKTY a pak v části KARTY kliknout na Všechny.


 2. Klikněte na kartu, pro kterou chcete změny provést.


 3. Klikněte na LIMITY nebo v řádku Limity karty zvolte ZMĚNIT.


 4. Na obrazovce uvidíte aktuální nastavení denních limitů pro jednotlivé transakce 5. Upravte denní limity pro jednotlivé transakce podle sebe


  Pro mNálepku je možné v internetovém bankovnictví upravit pouze limity pro nákupy v obchodech nebo bezkontaktní výběry z bankomatů. mNálepku není možné použít pro placení na internetu.


 6. Změnu potvrdíte v mobilní aplikaci nebo autorizační SMS, kterou zašleme na Vaše telefonní číslo. Změna se projeví okamžitě a je zdarma.