Jak si změnit limity pro platby kartou?

 

 

 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Pay nebo App Store nebo Huawei App Gallery a pak aplikaci spárujte s účtem.

 2. Přihlaste se do mobilní aplikace a přejděte do části „Finance“. Následně klikněte na položku „Karty“ a pak na kartu, pro kterou chcete změnit autorizační limity.
 3. Zobrazí se detaily platební karty. Klikněte na "Změnit limity". 4. Nastavte si denní limity pro nákupy v obchodech, výběry z bankomatů nebo platby na internetu.
  Také si můžete nastavit dočasný limit pro vybraný typ transakce nebo zvolený typ zcela vypnout. Změnu uložte.


  Pro mNálepku je možné v mobilní aplikaci upravit pouze limity pro nákupy v obchodech nebo bezkontaktní výběry z bankomatů. mNálepku není možné použít pro placení na internetu.


 5. Zkontrolujte nové nastavení limitů. 6. Klikněte na "Potvrdit" a zadejte PIN kód aplikace.

 

 1. Limity na platební kartě lze změnit jednoduše pomocí internetového bankovnictví. Stačí se přihlásit do internetového bankovnictví, zvolit položku Moje Finance - Karty.

 2. Přesuňte kursor myši nad kartu, pro kterou chcete změny provést a klikněte na "Limity".


 3. Najděte položku "Limity debetní/kreditní karty" a klikněte na "Zobrazit"

 4. Klikněte na tlačítko „Změnit“ a následně upravte denní limity podle sebe

  Pro mNálepku je možné v internetovém bankovnictví upravit pouze limity pro nákupy v obchodech nebo bezkontaktní výběry z bankomatů. mNálepku není možné použít pro placení na internetu.

 5. Změnu potvrdíte autorizační SMS, kterou zašleme na Vaše telefonní číslo. Změna se projeví okamžitě a je zdarma.