zpátky

Rychlá půjčka bez doložení příjmů se dá vyřídit i online

Online půjčka

 

Peníze rychle a bez zbytečné administrativy – to slibuje půjčka bez doložení příjmů. Přečtěte si, jak si ji snadno sjednáte online.

 

Ať už vám finanční plány překazila nepředvídatelná situace v podobě rozbitého auta, pračky či ledničky, nebo jen plánujete rekonstrukci, peníze navíc vám pravděpodobně přijdou vhod. Nejrychlejší cestou, jak je získat, je zažádat si o expres půjčku bez doložení příjmu.

 

 

Jak funguje půjčka bez doložení příjmů?

Jste-li klientem mBank, banka má možnost monitorovat pohyb peněz na vašem běžném účtu. Pokud vám každý měsíc chodí peníze, ať už ze zaměstnání, či z podnikání, je to pro ni signál, že máte spolehlivý zdroj příjmu, tudíž není potřeba nic dokládat separátně.

Při schvalování úvěru banka zohledňuje výši vašich příjmů. Musí být totiž dostačující na splácení nové půjčky, ale i stávajících závazků.

 

 

Peníze vám chodí na jiný účet?

Máte pravidelný příjem, ale peníze vám chodí na účet v jiné bance? I v takovém případě můžete získat půjčku bez doložení příjmů, a to pomocí výpisů z účtu nebo jednoduchým propojením s vaší bankou.

 

 

Jak požádat o půjčku bez doložení příjmu online?

Říká se, že čas jsou peníze. Proto si u mBank můžete o rychlou půjčku bez doložení příjmů zažádat online z pohodlí domova. Stačí vám k tomu internetové bankovnictví nebo mobilní aplikace.

 

 

Proč zvolit rychlou půjčku bez doložení příjmů od mBank?

Vyřízení půjčky u mBank je snadnější a rychlejší než kdy dřív. Peníze vám přistanou na účtu po pár kliknutích v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví. Klienti s předschválenou nabídkou mohou finanční prostředky získat už do 3 minut. Noví klienti obdrží peníze ihned po doručení podepsané smlouvy.

Další výhodou půjčky od mBank je její flexibilita. Sami si zvolíte, zda chcete půjčku bez doložení příjmů ve výši 100 000 Kč, 500 000 Kč, nebo snad 1 milionu Kč, a stanovíte délku splatnosti i datum splátek. Výši splátky nastavíme společně tak, aby nezatížila vás rozpočet a vy tak splácení v klidu zvládli. V případě potřeby navíc můžete:

  • splacení odložit až o 6 měsíců,
  • uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši (po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení pravidelné měsíční splátky),
  • celý úvěr kdykoliv a bez poplatků splatit.

Pozor: Jako klient máte povinnost mít vždy k datu splatnosti úvěru na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Banka pak splátku inkasuje automaticky.
 

 

Zřiďte si pojištění schopnosti splácet

Nedostatek finančních prostředků způsobený například náhlou ztrátou zaměstnání, může být příčinou neschopnosti plnit závazky, například splácet půjčky. Pojištění schopnosti splácet vám v krajním případě může zachránit krk.

Přijdete-li během splácení půjčky o příjem, pojišťovna za vás zaplatí splátku půjčky a stejnou částku vám pošle na účet. V případě pobytu v nemocnici dostanete jednorázové pojistné plnění ve výši 10 % ze splátky za každý den hospitalizace.

 

 

Snižte si úrok o 1 %

mBank na bezpečnosti svých klientů záleží. Proto motivuje ke sjednávání pojištění schopnosti splácet zlevněním úvěru. Díky pojištění si můžete u půjčky na cokoliv snížit úrok o 1 %. Vaše půjčka bez doložení příjmů tak nebude jen rychlá a pohodlná, ale i bezpečná.

 

 

 

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus s pojištěním: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 4,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 232 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 160 716,50 Kč, RPSN 10,64 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.
 

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus bez pojištění: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 5,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 1 988,20 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 143 160,50 Kč, RPSN 6,16 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Produkty