zpátky

Nové produkty v Sazebníku: platební nálepky a zlatá mKarta

Možnosti majitelů mKonta se zase o něco rozrostly. K placení teď mohou využít i Zlatou debetní kartu (MasterCard Debit Gold) nebo platební nálepku (mNálepku). Oba nové produkty znamenají jednoduchý způsob placení a Zlatá mKarta s sebou navíc nese i spoustu výhod.

V souvislosti s uvedením těchto nových produktů od 30. 3. 2016 jsme rovněž rozšířili náš Sazebník bankovních poplatků mBank o tyto nové karty.

Zlatá mKarta

S novou embosovanou bezkontaktní debetkou získáte klasické i jedinečné výhody. Stejně jako u všech našich karet s ní budete mít přehled o každé provedené transakci díky výpisům, limity pro platby a výběry si můžete nastavit podle toho, jak vyhovují právě vám, PIN si lze zdarma změnit ve vašem internetovém bankovnictví a je tu i možnost dokoupit si pojištění zneužití karty a pojištění pravidelných výdajů.


S naší novou Zlatou kartou se už nemusíte omezovat. V případě, že potřebujete hotovost, můžete s ní vybírat neomezeně a zdarma jak ze všech bankomatů v ČR, tak i v zahraničí nad ekvivalent 2 500 Kč .  

Automaticky ke kartě navíc zdarma získáte jedinečné cestovní pojištění jak pro majitele karty, tak pro nejbližší členy rodiny, kteří s ním cestují (manžel/manželka, děti).


Každý držitel Zlaté mKarty se navíc stane členem programu MasterCard ELITE, díky němuž se zdarma dostane do letištních salonků MasterCard Lounge na Letišti Václava Havla v Praze a JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti Vídeň, a to včetně občerstvení, WIFI, zpravodajství a dalších výhod. Kromě toho ho budou těšit až 50% slevy v prodejnách s módou, v restauracích nebo třeba na služby pro domácnost.


I do programu MasterCard® Priceless Specials vás zaregistrujeme automaticky a dáme vám tak možnost získat zpět peníze z každé platby kartou u obchodníků, kteří se ho účastní.


Podobně jako u jiných našich kartových produktů je možné mít kartu zcela zdarma při jejím aktivním užívání, tj. pokud v daném měsíci zaplatí držitel Zlaté mKarty se všemi svými debetními i kreditními kartami mBank v součtu více než 10 000  Kč. Do obratu mu započítáme všechny karetní transakce, ať je již udělal prostřednictvím platební nálepky, kreditní karty nebo karty debetní. V opačném případě je měsíční poplatek za vedení Zlaté mKarty 99 Kč.

Vydání dodatkové Zlaté mKarty karty je zdarma. Měsíční poplatek za každou dodatkovou Zlatou mKartu je také 99  Kč, i zde však platí, že při aktivním používání ji klient může mít zdarma.


Už víte všechno potřebné a máte na mysli jediné – jak to zlatíčko získat?

Nejjednodušší způsob je požádat o Zlatou mKartu ve vašem internetovém bankovnictví v sekci Supermarket. K dostání bude také na jakémkoliv obchodním místě mBank nebo přes mLinku : +420 222 111 999. Noví klienti o ni budou moct zažádat hned při otevření účtu, během zřizování hypotečního úvěru, kreditní karty a dalších produktů. Když se nebudete moct nabažit, můžete si pořídit až 4 dodatkové Zlaté mKarty.

 

mNálepka

Vůbec nejjednodušším způsobem placení je použití bezkontaktní platební nálepky. Jednoduše si ji nalepíte třeba na telefon nebo na klíče a při nákupu nebudete potřebovat peněženku. Vůbec nejvíc ji asi oceníte, když jen narychlo vyběhnete do krámu pro nějakou drobnou, ale nezbytnou věc, jako je smetana do kávy pro nečekanou návštěvu nebo televizní program na víkend. Už se vám nestane, že zapomenete peníze nebo nebudete mít drobné, prostě zaplatíte klíči, které si s sebou musíte vzít tak jako tak.

Upozorňujeme, že telefony s NFC platbami budou s velkou pravděpodobností rušit signál platební nálepky. Doporučujeme tedy nálepku na přístroji nejdříve vyzkoušet, než ji na něj nalepíte.

Nálepkou lze bez PINu zaplatit za nákup jen do 500  Kč, je tedy zabezpečená stejně, jako běžná platební karta.  PIN si můžete sami nastavit ve svém internetovém bankovnictví. Zde také nálepku zablokujte, pokud ji ztratíte!

Na sociálních sítích se nás nejčastěji ptáte:
Jak můžu bezkontaktní nálepku získat?
-    Jednoduše o ni požádejte ve svém internetovém bankovnictví v sekci Supermarket.
Je nálepka vázaná na platební kartu?
-    Není. Nálepka je samostatný produkt, ke svému mKontu tedy můžete mít kartu i nálepku, jen nálepku nebo jen kartu, záleží pouze na vás.
Započítává se do objemu transakcí provedených platební kartou k mKontu?
-    Ano, platby provedené nálepkou se započítají do částky 500  Kč potřebných k tomu, abyste neplatili poplatek za vedení mKarty nebo do 10 000 Kč  potřebných pro bezplatné vedení Zlaté mKarty.

 
I my jsme se vás ptali: Za jakých cenových podmínek byste si naši nálepku pořídili? Nejčastěji jste odpovídali, že byste byli ochotni zaplatit za její vydání až 99 Kč. Chtěli jsme Vám udělat radost, a proto jsme cenu ještě snížili jen na 79  Kč za vydání a navíc ji můžete používat 5 let.