zpátky

Platební nálepky mBank a soutěž o tablet

Do nového roku jsme vstoupili s informací o platebních nálepkách, tedy o jedné z blízkých mNovinek, kterými vás plánujeme zahrnovat nejen po zbytek celého roku. Váš obrovský zájem na sociálních sítích náš potěšil natolik, že bychom před finálními úpravami rádi znali i váš názor. Platební nálepky připravujeme pro vás, a nejdůležitější tak je, abyste byli spokojeni převážně vy, naši zákazníci a fanoušci.


Než se ale dostaneme k samotnému hlasování o konečných detailech nálepek, musíme splnit slib, který jsme vám dali na Facebooku – prozradit pár nových informací a odpovědět na nejčastější dotazy, které jste nám psali:


-    Platební nálepka (nebo-li mNálepka) je samostatná debetní karta, ne zmenšená kopie vaší stávající karty.
-    Na mNálepce si nastavíte PIN, který může být rozdílný od PINů ostatních karet.
-    Nalepit si můžete mNálepku kamkoliv chcete, důležité je, aby měl předmět vhodný povrch, ze kterého nálepka  neodpadne ani ji omylem nestrhnete.
-    V případě ztráty můžete mNálepku blokovat v aplikaci nebo internetovém bankovnictví jako jakoukoliv jinou kartu.
-    Pokud si mNálepku pořídíte ke stávající debetní kartě, máte debetní kartu zdarma i v případě, že požadovaných 500 Kč měsíčně utratíte jen samolepkou nebo v kombinaci karta + mNálepka.
-    mNálepka neobsahuje CVV/CVC kód, při ztrátě ji tedy nelze zneužít pro online nákupy. V každém případě ale ztracenou mNálepku okamžitě blokujte.
-    Bezkontaktní platby do 500 Kč provádíte mNálepkou bez nutnosti zadat PIN, u částek převyšujících tuto sumu je PIN vyžadován.
-    Do testování mNálepky není možné se přihlásit, testování už probíhá.
-    mNálepku si budete moci objednat v sekci Supermarket v internetovém bankovnictví.
-    Vzhled samolepky je jednotný a věříme, že se líbí nejen milovníkům plazů a geocachingu :)
-    Kolik bude samolepka stát? Řekněte nám svůj názor a pomozte nám tak udělat samolepku pro zákazníky co nejlepší.

 


Ano, opravdu se ptáme my vás, kolik by naše nová platební nálepka měla stát. Váš názor je pro mBank velice cenný a důležitý, proto jsme pro vás připravili krátký dotazník s několika možnostmi. Za jeho vyplnění vám budeme vděční.


Abychom vás trošku motivovali nestydět se říct svůj názor, máme pro vás připravenou i soutěž. Na konci dotazníku naleznete tipovací otázku a ten z vás, který tipne nejlépe a nejrychleji, získá tablet! Druhé až páté místo odměníme balíčkem reklamních předmětů od mBank.


Děkujeme za váš názor a nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Google Plus, Twitteru, Instagramu a nově pro fanoušky pinů rozjíždíme i Pinterest. Díky sociálním sítím vám neunikne ani jedna z připravovaných novinek a věřte, že je na co se těšit! ;)

Dotazník


Přečtěte si také pravidla soutěže