zpátky

Platební nálepky mBank a soutěž o tablet

Do nového roku jsme vstoupili s informací o platebních nálepkách, tedy o jedné z blízkých mNovinek, kterými vás plánujeme zahrnovat nejen po zbytek celého roku. Váš obrovský zájem na sociálních sítích náš potěšil natolik, že bychom před finálními úpravami rádi znali i váš názor. Platební nálepky připravujeme pro vás, a nejdůležitější tak je, abyste byli spokojeni převážně vy, naši zákazníci a fanoušci.


Než se ale dostaneme k samotnému hlasování o konečných detailech nálepek, musíme splnit slib, který jsme vám dali na Facebooku – prozradit pár nových informací a odpovědět na nejčastější dotazy, které jste nám psali:


-    Platební nálepka (nebo-li mNálepka) je samostatná debetní karta, ne zmenšená kopie vaší stávající karty.
-    Na mNálepce si nastavíte PIN, který může být rozdílný od PINů ostatních karet.
-    Nalepit si můžete mNálepku kamkoliv chcete, důležité je, aby měl předmět vhodný povrch, ze kterého nálepka  neodpadne ani ji omylem nestrhnete.
-    V případě ztráty můžete mNálepku blokovat v aplikaci nebo internetovém bankovnictví jako jakoukoliv jinou kartu.
-    Pokud si mNálepku pořídíte ke stávající debetní kartě, máte debetní kartu zdarma i v případě, že požadovaných 500 Kč měsíčně utratíte jen samolepkou nebo v kombinaci karta + mNálepka.
-    mNálepka neobsahuje CVV/CVC kód, při ztrátě ji tedy nelze zneužít pro online nákupy. V každém případě ale ztracenou mNálepku okamžitě blokujte.
-    Bezkontaktní platby do 500 Kč provádíte mNálepkou bez nutnosti zadat PIN, u částek převyšujících tuto sumu je PIN vyžadován.
-    Do testování mNálepky není možné se přihlásit, testování už probíhá.
-    mNálepku si budete moci objednat v sekci Supermarket v internetovém bankovnictví.
-    Vzhled samolepky je jednotný a věříme, že se líbí nejen milovníkům plazů a geocachingu :)
-    Kolik bude samolepka stát? Řekněte nám svůj názor a pomozte nám tak udělat samolepku pro zákazníky co nejlepší.

 


Ano, opravdu se ptáme my vás, kolik by naše nová platební nálepka měla stát. Váš názor je pro mBank velice cenný a důležitý, proto jsme pro vás připravili krátký dotazník s několika možnostmi. Za jeho vyplnění vám budeme vděční.


Abychom vás trošku motivovali nestydět se říct svůj názor, máme pro vás připravenou i soutěž. Na konci dotazníku naleznete tipovací otázku a ten z vás, který tipne nejlépe a nejrychleji, získá tablet! Druhé až páté místo odměníme balíčkem reklamních předmětů od mBank.


Děkujeme za váš názor a nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Google Plus, Twitteru, Instagramu a nově pro fanoušky pinů rozjíždíme i Pinterest. Díky sociálním sítím vám neunikne ani jedna z připravovaných novinek a věřte, že je na co se těšit! ;)

Dotazník


Přečtěte si také pravidla soutěže

Komentáře (6)

Vložit komentář

Plánuje mBank konečně něco podobného? https://www.csob.cz/porta...

Proč si mám lepit na telefon nějaký nesmysl, když umí NFC? To je opravdu takový problém dodělat do vaší aplikace platbu přes NFC?

Schválně za jak dlouho všem dojde, jaké jsou ty nálepky nesmysl. Nalepit si to na telefon je jako ještě více zvát k jeho krádeži. Pokládáte si v hodpodě/kavárně telefon na stůl? Takových lidí je dost. Ale napadlo by vás mít tam celou dobu položenou platební kartu? Aplikace vidět není ;) A navíc jak to vypadá hnusně, stačí se podívat na ten váš obrázek nahoře. Pěkný telefon rázem vypadá jak od kolotočářů. Kupte si tepláky Adidas, tričko nike a dejte si tu nálepku na čelo. Ano, proč udělat něco, co může být moderní a decentní, jako platba aplikací přes NFC, tedy něco, co telefon už umí, když na něj můžu nalepit samolepku, díky které bude telefon vypadat o dvě třídy lépe..

mBank = nálepka zdarma. K čemu dotazník? Každopádně víc, než nějaká nálepka by potešila aplikace, která by obsloužila NFC v telefonu - pak by pro spoustu klientů nebyla žádná nálepka potřeba.

zadarmo...

Dobrý den, my zase máme zcela zdarma vedení účtu a další výhody.

placená nálepka? co je to za blbost? standardně ji mám u jiné banky zcela zdarma....