zpátky

mBank naděluje mobilní aplikaci pro Windows Phone

Vánoce a konec roku se blíží, a tak i nás dostihla potřeba dělat radost ještě víc, než obvykle. Za posledních pár týdnů jste od nás například získali slevový voucher na nákupy na Zoot.cz nebo nový program pro naše stávající zákazníky – mBenefity, díky kterému jste mohli ušetřit nejen na vánočních nákupech. Tím dobré zprávy ovšem nekončí – přesně dnes totiž dodržíme slib a máme pro vás další překvapení – slíbenou aplikaci pro Windows Phone!


Možnost mít svou banku vždy po ruce od této chvíle mají i uživatelé Windows Phone. mBank tak pokrývá všechny nejpoužívanější platformy mobilních zařízení, které má v plánu dál a dál rozvíjet, aby zákazníkům co nejvíce zjednodušila správu financí. Windows Phone aplikace má velmi podobné funkce jako oceňovaná aplikace pro konkurenční platformy, včetně čtečky QR kódů. Dále aplikace nabízí například přístup k běžným a spořicím účtům, ke kreditní kartě a dalším službám, také uživatelům umožňuje kontrolu zůstatku na účtu i před přihlášením do aplikace nebo opakování platby v historii.


Windows Phone aplikace se dnešním dnem řadí k Android a iOS aplikacím, které zákazníci mBank využívají k více než čtvrtině přihlášení do svých bankovnictví. „Už nyní pracujeme na dalších funkcionalitách, jakými jsou e-mailové potvrzení operací přímo z aplikace, nový vzhled termínovaných vkladů nebo přihlášení pomocí Touch ID,“ prozradil Bronislav Dvořáček, produktový manažer mBank.


Aplikace od mBank už stihla posbírat nejrůznější ocenění, mezi něž patří například cena soutěže Efma Awards 2014 v Barceloně, kde naše aplikace překonala více než 3000 finančních institucí z více než 130 zemí světa.
 

Stáhněte si naši novou Windows Phone aplikaci: