zpátky

Nová mobilní aplikace

Vážení zákazníci,


Od této chvíle máte možnost stáhnout si naši novou mBank aplikaci do svých mobilních telefonů s operačním systémem Android. Aplikace nabízí grafické rozhraní podobné úspěšnému internetovému bankovnictví, které jsme uvedli v únoru tohoto roku. Nadále tak pokračujeme v rozvoji našeho internetového bankovnictví a díky nové aplikaci budeme vždy nadosah.


Rychlá a přehledná aplikace přináší velice intuitivní ovládání a šetří váš čas. Například přihlášení do aplikace nebo potvrzení platby potvrzujete nyní PIN kódem, což navíc zvyšuje i bezpečnost oproti SMS zprávě zaslané ve většině případech na stejný telefon.
 

                    


Dalším velkým usnadněním a zrychlením při převodu finančních prostředků je funkce, díky níž nemusíte znát číslo účtu příjemce. Aplikace umožňuje poslat peníze na telefonní číslo, které si vyberete z adresáře mobilního telefonu.


Bezpečí je na prvním místě – aplikaci v telefonu je nutné spárovat s vaším internetovým bankovnictvím. Každé další zařízení je potřeba spárovat zvlášť. Tento způsob výrazně zvyšuje ochranu důvěrných informací. Video s nastavením naleznete zde.

Vývoji aplikace předcházela dlouhodobá analýza nejčastěji využívaných funkcí, mobilních scénářů a zvyků klientů. Výsledkem je, že aplikace plně respektuje přání zákazníků, kteří si tak mohou volitelně nechat zobrazovat stav svého účtu nebo nejít nejbližší bankomat, aniž by se museli přihlásit.


Nová mBank aplikace je v tuto chvíli dostupná pro zákazníky využívající operační systém Android v obchodě Google Play a v následujících několika dnech, hned, kdy bude dokončena certifikace, potěšíme i uživatele systému iOS.


Naše nová aplikace byla už před časem poskytnuta pro klienty polské mBank a velice rychle získala několik mezinárodních ocenění za inovace a technologické prvenství. V rámci soutěže EFMA Awards 2014 konané v Barceloně překonala mBank mobilní aplikace více než 3300 finančních institucí z více než 130 zemí světa. Věříme tak, že i vy si naši verzi aplikace oblíbíte a stane se nedílnou součástí vašeho osobního bankovnictví.

Tým mBank

 Podrobné informace o nové aplikaci naleznete zde


Jak si aktivovat novou mobilní aplikaci naleznete zde


Nejčastější otázky pro uživatele systému Android naleznete zde


Nejčastější otázky pro uživatele systému iOS naleznete zde
 

Komentáře (9)

Vložit komentář

Mohli byste vrátit widget? Malý, nerušící a nezavazejici. Bez nutnosti se pokaždé přihlašovat.

S novou verzí jsem spokojený a přihlášení PINem je daleko pohodlnější.

Ovšem opět nelze měnit limity karet:( Nelze to ani v lightIB.
Existuje nějaký reálný důvod proč tomu tak je?

Zmizel widget, který jsem si docela oblíbil... :-(

Taky čekám se svým Windows Phonem a stále nic...

Ja stale cekam aspon na bezkontaktni kreditku, ted mi prisla obnova a zase jen s cipem.

Tak se teda ozvete az vyjde nova aplikace pro iPhone diky

O bezkontaktní nálepku prý není zájem - povídali na foru a jinak nová aplikace zase takové terno není. Opět nedotažený paskvil jako nové IB.

mBank ti mileráda vydá bezkontaktní nálepku, tipuju cenu za 29,- měsíčně a zaplatíš s ní i u svých sousedů s bonusem 5% ke kurzovnímu lístku :-)

...a windows phone?
http://www.mbank.cz/forum... ... prý druhé pololetí 2014 aneb slibem nezarmoutíš :-(

No parada, tak uz se tesim na apikaci pro iOS. Jen jsem teda ocekaval trosku vic..
1) podpora TouchID misto PINu, stejne tak jak to ted umi aplikace MasterCard Mobile
2) podpora notifikacniho centra (zustatek by se mohl zobrazovat primo tam)
3) podpora QR kodu
4) Bylo by dobre mit i tisk potvrzeni o transakci, stejne tak, jak je to na webu, ale to tam mozna v nove aplikaci bude, jestli to ma byt ekvivalent weboveho rozhrani (RB to vcera do nove verze take pridala).

Take stale cakem na bezkontaktni platebni nalepku. Jsem zvedav, jestli driv u mBank bude bezkontaktni nalepka a nebo bezkontaktni Apple Pay?