zpátky

Nová mobilní aplikace

Vážení zákazníci,


Od této chvíle máte možnost stáhnout si naši novou mBank aplikaci do svých mobilních telefonů s operačním systémem Android. Aplikace nabízí grafické rozhraní podobné úspěšnému internetovému bankovnictví, které jsme uvedli v únoru tohoto roku. Nadále tak pokračujeme v rozvoji našeho internetového bankovnictví a díky nové aplikaci budeme vždy nadosah.


Rychlá a přehledná aplikace přináší velice intuitivní ovládání a šetří váš čas. Například přihlášení do aplikace nebo potvrzení platby potvrzujete nyní PIN kódem, což navíc zvyšuje i bezpečnost oproti SMS zprávě zaslané ve většině případech na stejný telefon.
 

                    


Dalším velkým usnadněním a zrychlením při převodu finančních prostředků je funkce, díky níž nemusíte znát číslo účtu příjemce. Aplikace umožňuje poslat peníze na telefonní číslo, které si vyberete z adresáře mobilního telefonu.


Bezpečí je na prvním místě – aplikaci v telefonu je nutné spárovat s vaším internetovým bankovnictvím. Každé další zařízení je potřeba spárovat zvlášť. Tento způsob výrazně zvyšuje ochranu důvěrných informací. Video s nastavením naleznete zde.

Vývoji aplikace předcházela dlouhodobá analýza nejčastěji využívaných funkcí, mobilních scénářů a zvyků klientů. Výsledkem je, že aplikace plně respektuje přání zákazníků, kteří si tak mohou volitelně nechat zobrazovat stav svého účtu nebo nejít nejbližší bankomat, aniž by se museli přihlásit.


Nová mBank aplikace je v tuto chvíli dostupná pro zákazníky využívající operační systém Android v obchodě Google Play a v následujících několika dnech, hned, kdy bude dokončena certifikace, potěšíme i uživatele systému iOS.


Naše nová aplikace byla už před časem poskytnuta pro klienty polské mBank a velice rychle získala několik mezinárodních ocenění za inovace a technologické prvenství. V rámci soutěže EFMA Awards 2014 konané v Barceloně překonala mBank mobilní aplikace více než 3300 finančních institucí z více než 130 zemí světa. Věříme tak, že i vy si naši verzi aplikace oblíbíte a stane se nedílnou součástí vašeho osobního bankovnictví.

Tým mBank

 Podrobné informace o nové aplikaci naleznete zde


Jak si aktivovat novou mobilní aplikaci naleznete zde


Nejčastější otázky pro uživatele systému Android naleznete zde


Nejčastější otázky pro uživatele systému iOS naleznete zde