zpátky

5 důvodů, proč si vybrat mRezervu

Každý z nás se snaží našetřit nějakou rezervu na nečekané výdaje. Někdy jich ale máme tolik, že úspory, které můžeme okamžitě vybrat, nestačí. Tehdy přichází na řadu kontokorentní úvěr. Jinak řečeno povolené přečerpání běžného účtu. U mBank se jmenuje mRezerva a kromě snadného řešení finanční situace před výplatou nabízí také řadu výhod. Kromě jiného je při nevyužívání zcela bez poplatku. Pojďme se ale podrobněji podívat na to, proč si zaslouží označení „pětihvězdičkový kontokorent“.

 

1. Vítěz testu kontokorentů
V soutěži kontokorentů pořádané projektem Bankovniinspektor.cz se mRezerva umístila na prvním místě. A to zejména díky rozsahu úrokových sazeb v rámci povoleného přečerpání. V mBank vám zkrátka poskytneme největší obnos peněz s nejnižším úrokem. Ve prospěch mRezervy hrály také snadno splnitelné podmínky a absence poplatků navíc.

 

2. Veškeré výhody přehledně
Založení i vedení kontokorentu mRezerva jsou zcela bez poplatku. Zažádáte si o něj jednou a pak už jen čerpáte úvěr, když zrovna potřebujete. Všechno vyřídíte jednoduše online a schválený limit máte k dispozici většinou už následující den. Úroky platíte pouze během čerpání (podle počtu dnů a výše půjčené částky). Díky mRezervě nemusíte kontrolovat, jestli pravidelné platby, jako je například nájemné nebo inkaso, odešly, kdy měly, a zbude vám více času na důležitější věci. Příjemným bonusem je i výše limitu.

Splácení mRezervy je flexibilní – splácí se automaticky z příchozích plateb na běžný účet mKonto. Pokud máte mKonto, mRezervu si k němu otevřete a vedete zdarma. Za standardní debetní mKartu k mKontu s mRezervou také nic neplatíte.


3. Bezkonkurenční výše limitu vzhledem k příjmu
Úvěrový limit mRezervy je až 300 tisíc Kč. Úrok zůstává oproti například mKreditce nižší, ale platíte ho už od začátku čerpání za každý den. mRezerva je tedy pro vás vhodná, pokud si potřebujete půjčit více než 5000 Kč, ale zároveň jste schopni částku splatit spíš v řádu měsíců než roků. Na našem webu najdete modelový příklad i přehlednou kalkulačku, kde máte možnost si spočítat úroky přímo pro svůj konkrétní případ podle toho, jakou sumu a jak dlouho chcete čerpat.

 

4. Žádost i přes internet
Pokud již jste náš klient, o mRezervu požádáte jednoduše online a vyhnete se tak zbytečnému papírování i frontám na pobočce. Samozřejmě je možné si tento kontokorent zřídit také prostřednictvím mLinky. Pokud ale dáváte přednost osobní konzultaci, rádi vám ho založíme na kterémkoli z našich obchodních míst. Splňujete-li stanovené podmínky a už patříte mezi naše klienty, bude vám stačit jen jeden doklad totožnosti a druhý den můžete mRezervu čerpat. Ještě záleží na tom, jestli jste občan ČR, nebo cizinec. Občanovi ČR otevřeme mRezervu přes IB bez dalšího dokládání, protože klient nám ho již dokládal. Jako cizinec se musíte prokázat ještě druhým dokladem.
 

5. Noví versus stávající klienti
I jako nový klient vyřídíte žádost o mRezervu po internetu. Jen s tím rozdílem, že si zároveň založíte i mKonto a kromě dokladu budeme potřebovat ještě potvrzení o vašich příjmech. Pouze kvůli ověření dokladů bude nutná návštěva pobočky nebo domluva s kurýrem, který to zařídí za vás.

 

Shrňme si to na příkladu, kdy si půjčíte 5000 Kč

Čerpaná částka
Doba splacení
Zaplacený úrok
5000 Kč 1 den 3 Kč
5000 Kč 10 dní 26 Kč
5000 Kč 21 dní 54 Kč

 

 

Zjistěte si ještě více o tom, jak funguje kontokorent.

 

tým mBank
 

Kategorie:

Aktuality, Produkty