zpátky

Hledáte práci? My hledáme vás! Sejdeme se na Profesia days?

Zkuste si říct: „Mám rád svou práci, protože mě baví a naplňuje!“ Pokud cítíte pochybnosti nebo vám to dokonce přijde zábavné, pak je asi čas na změnu. Čas na nalezení nové práce, nových kolegů, přátel a možností.


A přesně pro vás tu máme možnost přijít se podívat na veletrh práce s názvem Profesia days v pražských Letňanech. Budeme moc rádi, když se přijdete podívat i k našemu stánku, kde poznáte nejen naši milou Lenku z personálního oddělení, se kterou se možná setkáte na pohovoru, ale hlavně své potencionální budoucí nadřízené. Prostě ideální možnost omrknou si šéfa ještě před tím, než se mu upíšete k zábavné a naplňující práci :)


12. 10. můžete mezi 10. – 15. hodinou osobně poznat Honzu a Janku, supervizory našeho callcentra.
13. 10. ve stejný čas pak uvidíte supervizorky Janču s Nikčou.
Podle sympatií pak můžete zvolit, na čí inzerát byste raději odpověděli ;)


Všechny volné pozice si můžete prohlédnout na našich stránkách, takže budete už předem připraveni ptát se na cokoliv, co vás napadne.
 Rádi bychom získali nové super kolegy hlavně na naše obchodní místa a Callcentrum. Snažíme se neustále vylepšovat a zvyšovat spokojenost našich zákazníků a budete to možná právě vy, kdo bude reprezentovat moderní a dynamickou banku před našimi klienty, kterých je v České republice a na Slovensku už přes 800 000. Co z toho plyne? Základem pro to, abyste opravdu mohli říct: „Mám rád svou práci, protože mě baví a naplňuje!“, je být člověkem ochotným, přátelským a nápomocným. Zbytek vás naučíme my :)


Rádi vám představíme i naše sympaťáky regionální ředitele, pod které možná budete patřit, pokud si vyberete práci bankéře v Praze.


Oba dny, tedy 12. a 13. 10. můžete mezi 10. a 14. hodinou poznat ředitele Ondřeje, Romana a Jirku.


Na obou zákaznicky a prodejně orientovaných pozicích budete denně komunikovat s našimi klienty ústně i písemně a hledat pro ně řešení, která pomohou k jejich spokojenosti. Navíc jsou to zaměstnání, v nichž sami ovlivňujete výši příplatků za dobře odvedenou práci, takže je jen na vás, jak budete dobří a bohatí :)

 

 

Těšíme se na vás!