zpátky

Staňte se manažerem svého volného času i financí – staňte se bankovním poradcem mBank

Dlouhá pracovní doba a nedostatečně uspokojivý plat: kombinace, které se všichni snažíme vyhnout, ale zdaleka ne všichni jsme v tomto souboji úspěšní. Řešení však existují a jedno pro vás máme i my ;)


K cíli mít tolik volného času, kolik si sami určíte, a tolik peněz, kolik se sami rozhodnete vydělat, stačí pouze jediný krok – staňte se našimi poradci a řiďte si svůj osobní i finanční život po svém. Nenechte se omezovat, když nemusíte.


Jste-li komunikativní, první bod na seznamu úspěchu splňujete. Ukňouraní lidé, kteří se stydí i pozdravit, nejsou totiž ideální osobnosti pro budování dobrých vztahů s klienty :) A o to přeci jde – být nablízku našim zákazníkům a zprostředkovávat jim osobní kontakt s jinak ryze internetovou bankou, kterou si oblíbilo už přes 800 000 klientů v České i Slovenské republice. „Nejvíc mě potěší, když přijde ne zrovna dobře naladěný klient, který po našem   rozhovoru odchází klidný a spokojený,“ říká Miro, jeden z našich poradců. Spokojenost zákazníků je totiž prioritou.


Chcete si vydělat více, než jen průměrný plat? Výborně, pak stačí chtít pracovat. mBank vás rozhodně nebude limitovat v množství odvedené práce, naopak vás moc rádi odměníme. Nebo vám osobní život nedovoluje sedět celé dny v práci? Tomu rozumíme. Stačí se dohodnout s nadřízeným a pracovat například jen 4 hodiny denně nebo třeba 3 dny v týdnu. Ani v tomto směru vás omezovat nebudeme. Například naše kolegyně Lenka začala před lety pracovat pro mBank v Plzni, kde v té době žila; situace se ale změnila a Lenka se rozhodla přestěhovat do Brna: „Díky mBank jsem se mohla přestěhovat na druhý konec republiky a nemusela jsem měnit pracovní místo. mBank mi možnila přechod mezi pobočkami bez problémů. V novém kolektivu mě přijali a teď tvoříme nejlepší tým v mBank. Pracovat pro mBank  je takové to zaměstnání, kam se těšíte a pokud máte k tomu i bezvadného ředitele, není co dodat..."

 Hlavní je, abyste do práce chodili rádi a plní sil předvedli maximální výkon, jímž ukážete duši obchodníka a srdce správného bankéře :)


Takže nezapomeňte: Váš plat záleží na vás a vaší chuti pracovat.


Láká vás svět financí, ale nemáte dostatečné zkušenosti? Stačí vám středoškolské vzdělání a zmíněná chuť vydělávat peníze. Se zbytkem vám rádi poradíme a vše důležité vás naučíme.


Jak zaškolení probíhá? Poté, co nám na pohovoru ukážete, jací jste a jak se těšíte být součástí největší internetové banky v České republice a na Slovensku, vás čekají dva dny intenzivního školení, během nichž vám do hlav nalijeme vše o našich produktech. Budete je pak znát jako své boty. Po dvou dnech už si vyzkoušíte červené křeslo na některém z našich obchodních míst a spolu s vlastním mentorem se postupně stanete poradcem. No a dál už je to hračka: vyděláváte peníze a řídíte si svůj volný čas. K tomu občas nějaká mPárty, kde poznáte nové kolegy a při troše umění pít si je budete pamatovat i následující den :)


Proč pracovat pro mBank? Největší internetová banka v České i Slovenské republice má přes 800   000 spokojených klientů, kterým pomůžete zorientovat se ve více než desítce zajímavých produktů. Naše produkty nemají žádné skryté podmínky, miniaturní hvězdičky s poznámkou pod čarou, ani matoucí sazby „už od  “. S našimi zákazníky jednáme férově a nic jim netajíme, takže prodávat naše produkty jde téměř samo, jak sama uznává i Zdeňka, další z našich úžasných poradkyň: „Dříve jsem pracovala v pojišťovně, současná práce pro mBank se s tím ale nedá srovnávat. Zatímco pojištění stojí zákazníky spoustu peněz a nikdo neví, jestli   ho někdy využijí, produkty od mBank jsou nejen zadarmo, ale hodí se každý den.“ mBank je na trhu už osm let a je součástí světové Commerzbank. Chcete být vy naší součástí?
 

Staňte se členem mTýmu a vyberte si z následujícíh pracovních pozic.