zpátky

Velikonoční odměna 600 Kč

Už cítíme jaro v kostech. Jak se všechno kolem probouzí a roste, máme chuť přidat ruku k dílu. Rozhodli jsme se nechat povyrůst alespoň odměny pro naše nové i stávající klienty. Nemusíte si o nic koledovat (ačkoli věříme, že koledy umíte na výbornou). Místo říkanky stačí doporučení a založení mKonta nebo mKonta Business.

V posledním březovém týdnu přidáváme ke stávající odměně dalších 100 Kč v rámci velikonoční nadílky. Od 23. do 31. 3. tedy dostanete za založení i doporučení mKonta nebo mKonta Business 600 Kč. Za doporučení 5 nových klientů můžete získat až 3 000 Kč.


To samozřejmě neznamená, že když si založíte konto jen tak sami od sebe, dostanete místo koledy ledovou sprchu. Odměnu za založení běžného či podnikatelského účtu bez doporučení stále rozdáváme a v posledním březnovém týdnu (23. 3. až 31. 3.) nám také vyrostla na 600 Kč.


Pokud máte zájem zařídit si účet bez poplatků, ušetřit ročně až 2 000 Kč a ještě navíc dostat pár set korun jako bonus, teď je nejlepší čas udělat změnu – odměny rozdáváme pouze do 31. 3.