zpátky

Dopřejte změnu k lepšímu i svým známým

S účty mKonto a mKonto Business vaše finance rozkvetou. Novým klientům pošleme dárek na uvítanou a těm stávajícím ho pošleme také – jako poděkování, že druhým pomohli změnit jejich finanční život k lepšímu.

 

Od 16. do 31. března opět rozdáváme odměnu za doporučení. Pokud si někdo založí jeden ze zmíněných účtů na vaše doporučení, pošleme vám oběma 500 Kč . Žádost můžete vyplnit on-line, jen nezapomeňte uvádět do políčka „promo“ telefonní čísla v devítimístném tvaru bez mezer a nepopleťte si kolonku pro váš telefon s tou pro číslo doporučujícího (ano, to se bohužel stává).  Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat na sociálních sítích nebo na mLince!


Tip mBank: Podnikáte, ale máte u nás jen osobní mKonto? Před založením mKonta Business vyplňte jako „promo“ svoje telefonní číslo. Dostanete pak odměnu nejen za založení, ale i za doporučení účtu. A nebojte, odměna nezávisí jen na doporučení. Konto si můžete založit třeba jen na základě tohoto článku, i tak vám na něj pošleme bonus 500 Kč. Akce ale trvá opravdu jen do konce března.
 

Tagy:

doporučení