zpátky

Nový sazebník platný od prvního července

Nový sazebník 

Vážení klienti,

aktualizovali jsme sazebník poplatků osobních i firemních financí. S platností od prvního července 2013 vás čekají změny především ve formě zrušení nebo snížení poplatků za využití mLinky.

Cílem těchto změn je především zjednodušit sazebník a sjednotit poplatky za využití mLinky s poplatky za využití Internetového bankovnictví. Pro vás to bude znamenat především snížení nebo zrušení některých poplatků. Jedinou výjimkou je zjištění stavu o odchozí nebo příchozí SWIFT platbě, tento poplatek vznikl z toho důvodu, že těchto požadavků je velké množství a transakční banky si za ně účtují částky, které bohužel dále nemůžeme dotovat. Přesnou částku za poplatek není možné určit předem, neboť každá banka si je účtuje odlišně. A teď už seznam změn:

 

Sazebník poplatků osobních financí

2.1  Domácí platební styk, písmeno e), h) a ch) kde byly zrušeny poplatky za zřízení, změnu nebo zrušení trvalého příkazu, souhlasu s inkasem, a příkazu na inkaso prostřednictvím mLinky. Původně byl tento poplatek 20 Kč.

2.2  Zahraniční platební styk – SWIFT platby, písmeno a) a b), kde byl snížen poplatek za realizaci zahraniční platby prostřednictvím mLinky z 0,5 % z částky převodu, původně min. 390 Kč, max. 990 Kč, na 0,5 % z částky převodu, nyní min. 220 Kč, max. 840 Kč.

2.2  Zahranični platební styk – SWIFT platby, byl zaveden nový poplatek, písmeno h) Zjištění stavu odchozí nebo přichozí zahraniční platby - nyní zpoplatněno o celkové náklady na úkon.

Nový sazebník platný od 1. července 2013 (PDF, 271kB)

 


Sazebník poplatků pro podnikatele

2.1          Domácí platební styk, písmeno d) a f) kde byly zrušeny poplatky za zřízení, změnu nebo zrušení trvalého příkazu, souhlasu s inkasem, a příkazu na inkaso prostřednictvím mLinky. Původně byl tento poplatek 20 Kč.

2.2          Zahraniční platební styk – SWIFT platby, písmeno a), kde byl snížen poplatek za realizaci zahraniční platby prostřednictvím mLinky z 0,5 % z částky převodu, původně min. 390 Kč, max. 990 Kč, na 0,5 % z částky převodu, nyní min. 220 Kč, max. 840 Kč.

2.2          Zahraniční platební styk – SWIFT platby, byl zaveden nový poplatek, písmeno g) Zjištění stavu odchozí nebo přichozí zahraniční platby - nyní zpoplatněno o celkové náklady na úkon.

Nový sazebník pro podnikatele platný od 1. července 2013 (PDF, 343kB)

               

          

Doufáme, že jsme vám těmito změnami udělali radost.

 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (8)

Vložit komentář

Poplatek za vedení úvěru při povoleném přečerpání: není tam chyba - částka posunutá o řádek nahoru ?
Viz citace:
......
1.3 Povolené přečerpání
a) otevření úvěru 0 Kč
b) vedení úvěru: 19 Kč
do 25.000 Kč 29 Kč
od 25.001 Kč do 50.000 Kč 50 Kč
od 50.001 Kč do 100.000 Kč* 100 Kč
od 100.001 Kč do 200.000 Kč 150 Kč
od 200.001 Kč do 300.000 Kč* 0 Kč
........

Zuchy, s těmi úroky na eMax a eMaxPlus - zkoušel jste kliknout na odkaz "Úrokový lístek"? V něm je to v kartě mSpoření.
A s těmi výběry z bankomatu: banka někde tvrdí, že výběry z bankomatu jsou zdarma? Pokud ano, je to chyba a důvod k rychlému zásahu, pokud ne, jste mimo.

S tou přehledností nevím nevím.
Na těchto stránkách ne a ne najít úročení mKonta a eMax+
Vyhledávání také nenajde nic ani na základní fráze.
Samé marketingové triky, jak je vše zdarma, ale v realu např. 9 Kč za výběr z bankomatu ani se nestačím divit.

V IB mám zprávu o změnach polatků, s odkazem na pdf. Tento odkaz je ovsem nefunkcni. No, dobrý dojem to nedělá. Ale jinak je to příjemná zpráva. Už jsem se lek, že budu muset odcházet.

Vše je přehedné, levné, fakt skvělé. Nechápu, proč jsem roky cpala peníze české spořitelně. Díky!

Bomba ... přesně toto jsem od banky očekával ... přehledný seznam změn v sazebníku. A ne jako všichni ostatní, co hodí klientovi komplet sazebník a "hledej šmudlo" :)

Poslat zprávu

Opraveno na 21 %, byl to překlep. Díky za upozornění.

DD, jak rozumět výrazu XXXKč+20%DPH. To jako 20% z platného 21% DPH?