zpátky

Změny v mRadě a přivítání Františka Fuky

František Fuka

Rádi bychom vám představili změny, které se v mRadě udály a také uvítali nového mRadního, kterého pravděpodobně není nutné příliš představovat - je jím František Fuka. 

 

V průběhu listopadu 2012 na vlastní žádost z mRady postupně odešli bojler, zbijeczka a preax. I touto cestou jim děkujeme za jejich dlouholetou práci a pokud by svůj názor změnili, budou vždy v mRadě vítáni.  

 

Františka jsme oslovili především proto, že nám dlouhodobě a z vlastního přesvědčení dělá dobrého ambasadora  na různých místech internetu. Členové mRady se sice historicky rekrutují především z mFóra, ale my bychom rádi rozšířili jejich působení i na další komunikační kanály.

 

František Fuka s Albertem a Chuckym

 

František Fuka je ženatý, žije v Praze a už mnoho let si dobře rozumí s všemožnými počítači, Internetem, smartphony a zajímá se o všechny vzrušující moderní technologie, včetně nových platebních metod (které používá pro dobrovolné příspěvky na svém blogu FFFilm, věnovaném filmovým recenzím).

 

Přesto nebo možná právě proto, že není expert na bankovnictví věříme, že bude v mRadě cenným přínosem a dokáže nám podívat se na nás samotné nezaujatým okem.

 

Přejeme Františkovi, ať se mu v mRadě líbí a daří prosazovat jeho nápady.

 

 

 Tým mBank

 

 

 

 

 

 


Co je vlastně mRada?

mRADA je skupina vybraných klientů, kteří se zajímají o fungování a vývoj banky a pomáhají svými připomínkami a názory v rozvoji mBank. Více o mRadě

Kategorie:

Ze života banky