zpátky

Představení nového mRadního

 

Je nám ctí představit další posilu do týmu mRady. Je jím Patrik Chrz, kterého netřeba dlouze uvádět - ve světě financí se pohybuje už nějaký čas a zanechal za sebou znatelnou stopu.

 

Patrik Chrz vstupuje znovu do stejné řeky, neboť v mRadě už působil v letech 2009-2010. Na mFóru je od samého začátku mBank a má na svém kontě přes 3 tisíce příspěvků. Aktivní je i na dalších finančních fórech a píše články pro server Měšec.

 

Finance patří mezi jeho koníčky, zejména se zaměřuje na zahraniční transakce, zhodnocování prostředků a experimentování s různými finančními institucemi (aktuálně jich používá 13).

 

Patrik Chrz je svobodný, žije v Praze a rád vyraží na exotickou dovolenou - naposledy ho přilákal ostrov Mauricius v Indickém oceánu. 

 

Přejeme Patrikovi, ať se mu v mRadě daří prosazovat jeho nápady a pomůže tím nejen ostatním klientům, ale i mBank samotné.

 

 Tým mBank

 


Co je vlastně mRada?

mRADA je skupina vybraných klientů, kteří se zajímají o fungování a vývoj banky a pomáhají svými připomínkami a názory v rozvoji mBank. Více o mRadě

Kategorie:

Ze života banky