zpátky

Nový web a nové fórum

Přesně rok uplynul od spuštění webu www.mBank.cz – a to je důvod nejen k ohlédnutí, ale i k dárku. Jak mnozí ví, oslava bude na dvou místech, v brněnské Flédě a v Praze v O2 žlutých lázních, ale první dárek vidíte již nyní. Nový web, nové fórum a nový blog.

Během uplynulého roku se toho změnilo skutečně hodně – 25. listopadu 2007 jsme během pár hodin měli prvních několik desítek žádostí a slavili, že jsme ve velmi malém týmu skutečně spustili banku. Uplynul rok a počet Klientů překročí dnes číslo 170 tisíc. To neodhadovali ani největší optimisté. Web má obrovskou návštěvnost a jakoukoliv chybu vždy někdo z pozorných návštěvníků odhalí. Oproti verzi z před roku přibylo mnoho stránek, sekce mPŮJČKA, mBUSINESS a mPeníze, mapa obchodní sítě, hodně změn doznala stránka mLidé. Ale za chvíli by nám už stávající struktura nestačila, takže jsme se rozhodli po roce změnit design. Zároveň už jsme přidali další stránky, některé jako reakci na vaše požadavky.

Vyvíjelo se i fórum – tento týden nejspíš dosáhneme na kulatých 5000 vláken a 78 tisíc příspěvků. Nové fórum bude znamenat řadu změn – úpravu hlavní stránky, aby byla přehlednější: tvoří ji seznam popsaných kategorií (doufáme, že tím se aspoň částečně zabrání duplicitním tématům - a popisky ještě dolaďujeme, přidáme je během tohoto týdne). Budete si moci vybrat svého avatara, budou odlišeni nováčci a „experti“, zakladatel tématu si může nechat posílat e-maily s reakcemi, mFóristé si mohou mezi sebou posílat soukromé zprávy a také napsat něco o sobě do svého profilu. Mimochodem, díky vám se naše staré fórum dostalo do nominací na projekt roku v soutěži Křišťálová lupa – a už ve čtvrtek se dozvíme, jak si vedlo ve velmi silné konkurenci. Ale samotná nominace je pro mě velkým překvapením (a potěšením).

Blog doznal také lehkých změn – přesouváme jej (doufám již naposled) na www.mBank.cz/blog. Na příští rok bude mým cílem častěji na něj přispívat a přesvědčit o tom i další z mLidí.

Po mnoha dnech usilovné práce vám tedy předkládáme nový web a doufáme, že se bude líbit. Určitě na něm budeme pilně pracovat a v nejbližších dnech jej chceme ještě doladit – je jisté, že přes testování nám určitě některé chyby mohly utéct, takže budeme rádi i za připomínky a upozornění. Věříme, že i přes větší množství informací není problém vše potřebné najít co nejrychleji – a o to nám jde především.

PS: O kreditkách nic nepíšu, abych nezkazil překvapení – ti z vás, kdo přijdou na oslavu, se dozví více!

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky