zpátky

Čtyři nové vychytávky v mobilní aplikaci

Snažíme se vám dělat život jednodušší, a proto jsme do naší mobilní aplikace přidali čtyři nové vychytávky! Teď v ní můžete generovat QR kódy, přidávat si kontakty do adresáře, posílat SEPA platby do zahraničí a také si odblokovat internetové bankovnictví.

 

 

Generátor QR kódů
Díky další nové vychytávce si můžete přímo v aplikaci vygenerovat QR kód pro platby na váš účet. Stačí si v záložce Platby vybrat možnost Vytvořit QR kód, zvolit výši částky, kterou chcete na svůj účet nechat zaslat a QR nasdílet tomu, kdo vám má peníze poslat.
 

 

 

 

Přidání kontaktu do adresáře
Při zadávání nové platby si teď můžete jejího příjemce přidat v mobilní aplikaci do adresáře. Pokud tedy víte, že na daný účet budete platby posílat častěji, určitě se hodí si ho přidat do adresáře, abyste při každé platbě nemuseli znovu vyplňovat číslo účtu a případné další informace.
 

 

 

 

SEPA platba
SEPA platby můžete posílat přes internetové bankovnictví, přes mLinku na telefonním čísle 222 111 999 a nově také jednoduše přes mobilní aplikaci. Stačí když kliknete na záložku Nová platba, zvolíte symbol + a vyberete možnost Platba do EU. Pozor na to, že u příjemce si zde nemůžete jeho adresu přidávat do adresáře tak, jako u normálních plateb.
 


 

 

 

Odblokování IB
V aplikaci si teď také můžete odblokovat IB. Protože je ale část procesu probíhá prostřednictvím automatického telefonátu mimo mobilní aplikaci, je tato služba dostupná pouze v době, kdy je v provozu mLinka (v pracovní dny od 8:00 do 21:00 a o víkendech a svátcích od 10:00 do 18:30). Možnost odblokovat si IB v aplikaci mají všichni naši klienti, jejichž souhrn dostupných zůstatků u naší banky je do 300 000 Kč.
 

 

 

 tým mBank