zpátky

Zlatá rybka a novinky na webu mBank

Než přijde ten slavnostní den a budete si moci požádat o kreditní kartu – Zlatou rybku mBank, snad uspokojí vaši zvědavost další detaily, které postupně zveřejňujeme. Od včerejška platí nový sazebník, v němž už kreditní karta je – tak co jste se mohli dovědět? Kolik se vám splní přání? :)

Sazebník samozřejmě neprozradí vše, ale myslím, že dost poznáte i z něj. První informace, které si asi všimne každý: budeme nabízet tři varianty, které se liší cenou za vedení karty. První varianta je podle očekávání s nulou za vydání i vedení. A to platí pro Visu Classic i Visu Gold. Druhá a třetí varianta jsou dražší – ovšem budou nabízet nižší úrok. Dáváme vám tak možnost vybrat si kartu podle toho, jak ji chcete používat. Mnoho z vás dá přednost nulovým poplatkům, protože patří mezi klienty, kterým se v bankovním žargonu říká transaktoři. Ti přesně ví, jak a kdy splácet, aby na úroku nezaplatili ani korunu. Využívají kartu zodpovědně – a my jim v tom pomůžeme. Již v žádosti si budou moci nastavit automatické splácení až do výše 100% dlužné částky, takže budou mít o starost míň. A když včas nezaplatíte, pošleme vám zdarma upozornění smskou. Druhou skupinou jsou kreditoři – čili ti, kteří se dívají na kreditku jako na úvěrový nástroj. Pro ně jsou druhé dvě varianty – protože nabízí lepší úrok. Jaký? To prozradit nemůžeme (mRada – prosím nenapovídat), ale zkuste si tipnout v komentářích. Nejpřesnější tip odměníme :)

Co dalšího se ještě dá ze sazebníku zjistit? Důležitou položkou jsou výběry – často se poplatky za ně účtují v procentech a člověk pak s překvapením zjistí, že ho výběr stál stovky korun. My jsme se rozhodli pro stálý poplatek bez ohledu na výši částky – je to 49 Kč (protože kreditní karta je primárně na placení zboží a služeb, nikoliv na výběr hotovosti), jak v ČR, tak v zahraničí. Další poplatek, na nějž narazíte obvykle až ve chvíli, kdy se vás bolestně dotkne, je poplatek za stoplistaci / blokaci karty. Někdy zaplatíte stovky, ba tisíce korun – u nás přesně 0 Kč. Za vydání duplikátu potom 150 Kč (podobně jako za dodatkovou kartu).

Kreditní karta mBank Visa Classic Kreditní karta mBank Visa Gold

No a neškodí ani zopakovat to, co někteří čtenáři mFóra a blogu už ví delší dobu (a i pokud jste dosud nevěděli, je to vidět na tomto obrázku): mKreditka bude embossovaná, s chipem - Visa Classic (černá) a Visa Gold (zlatá).

Stránky už jsou skoro hotové – ale než je zveřejníme, tak se chci zeptat: co byste na nich uvítali za informace? Kromě těch obvyklých produktovo-podmínkových podrobností bude jedna ze stránek popisovat rozdíl mezi debetní a kreditní kartou, na další bude v animaci vysvětlen systém výpisů a splátek. Co dál? A když už se ptáme: jaké jsou podle vás největší výhody kreditní karty? Jste transaktoři nebo kreditoři?

Abychom nemluvili jen o kreditní kartě (o Supermarketu investičních fondů, který se objevil v Sazebníku také, bude řeč v některém z příštích příspěvku): nedávno jsme doplnili web mHypotéky o stránku popisující bilanční mechanismus a teď máme animaci i na úvodní stránce mHypotéky. Líbí? Je to srozumitelné?

Také jsme chtěli pomoci všem, kdo měli problém s vyhledáním našich mKiosků a Finančních center: nyní si můžete v seznamu obchodních míst rozkliknout kterékoliv z nich, a najdete mapu, popis cesty a obvykle i fotografii. Tak můžete on-line prozkoumávat.

A nakonec zdravím Pavlu – naši novou tiskovou mluvčí! :)

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (97)

Vložit komentář

No jeste neni, bohuzel... :( ma nekdo nejake "tajne info" kdy by tak mohla byt k mani ?

mKreditka.cz ještě nežije, ale snad někdo prozradí, kdy ožije :-)

at zije www.mKreditka.cz :-)

No vzhledem k tomu,že Pan Zbiejczuk se motivoval zřejme podle polske banky ktera už slaví 8let od svého založení tak tam mají ty same kreditky,visa černa a zlata a mnohem více,takže procenta budou asi ty samé ´20,18,16 ale mohl se řidit podle svojích možností.

Karta je moc krásná,moc se mi líbí.

Tez uz netrpelive cekam na KK uz aby to bylo ....

Jsem asi transaktor, takže procenta nejsou životně důležitá, ale tipuji 15,5 - 19,5 - 23,5.
Při přihlášení mi to teď napsalo tohle, to bude asi nějaká šifra, že? - Błędny login lub hasło

Mě se nezobrazuje ani jedna karta ???

Tip : 21 - 18 - 13

Dobrý den chci se zeptat kdyz mi pri zřizování úctu neprošla pújčka nejspíš pro to že jsem nikdy neměl účet ani nikde jsem nic nesplácel tak za jak dlouho múžu požadat znovu o pújčku a nebio co v takovém připadě dělat?

Máte někdo informace, kdy ty kreditky konečně přijdou do nabídky produktů mBank?

Ta cerna kreditka vypada moc pekne, asi uz kvuli tomu designu bych si ji skoro poridil :)
Hlavne je super ze je to embosovana karta a jeste cipova, idealni na cesty do zahranici a zaroven bezpecna kdyz by uz snad vsude mel zadavat PIN misto podpisu.

rybičky jsou super, delfínci taky, co ještě chobotničky? tip 19 - 15 -13

mně se líbí spíše ta černá se zlatou rybkoum na tom zlatém pozadí ztrácí glanc, jen je škoda, že si nemůžu vybrat tento obrázek třena i k m kontu

Jsem spíš transaktor. Tip na % u mKreditek: 26, 19, 17.

Rád používám platební kartu při nakupování v obchodech.V ČR i v Polsku které mám za humny platím vaší kartou bez problému,v Bulharsku a Turecku byl výběr z bankomatu taky v pohodě, ale v Bulharsku na letišti jsem nemohl zaplatit ani s vaší kartou ba ani s embosovanou kartou od České spořitelny dne 13.7.2008.Jako drobnému živnostníkovi mi brání platit kartou více i to ,že se musím čtyřikrát týdně zbavovat kovových padesátikorun v supermaketech kde je berou bez problému na rozdíl od České spořitelny a moji manželky která nemá pochopení když ji výplatu dávám v kovových mincích.Příšti rok mám v plánu zrušit podnikatelský účet v České spořiteně a založit si ho u mBank.Sporožíro si musím bohužel nechat abych mohl posílat peníze do mBank.René

...no trochu by sebou moli Ti slavní M-manageři hodit. Platím si kvůli kontokorentu zbytečný účet v jedné nejmenované bance a ta drzá Spořka si říká za nepoužívání účtu 70 Kč měsíčně!!! KDY BUDE DEN D? 1.11.?
Úroky mě nezajímají, přesto tip: 15,6 - 17,4 - 19,7

úrokové sazby?tipla bych 20-18-16 a možná že už se dočkáme vydání karty přece se blíží vánoce

Dovoluji si tipnout úrokové sazby na 22-19-16.

...tak zase po delší době přidám i něco já do "mlýna". Velmi vítám to, že se uvažuje konečně s vydáním kreditních karet, a to navíc hned embosovaných (čip je technologická nutnost).Rád bych za sebe vyjádřil skromnou žádost o její co nejrychlejší zavedení, ať nejsem závislý na dalších kartách konkurence, kde jsem "nucen" tuto službu využívat.Osobně nevidím důvod k diverzifikaci finančních nástrojů, které osobně využívám. Za téměř 1 rok spokojenosti s mBank bych už rád byl konečně 100% klientem jen tohoto ústavu, jehož "bezpoplatková" politika je tím nejlepším, co může "rozvlnit" stojaté a zatuchlé vody našeho bankovního sektoru. Osobně patřím mezi "transaktory",takže úrok mě netíží...nicméně nabídku také nějaké tipy, které by mohly "vykouřit" konkurenci nory: 20-18-16.
Co bych osobně očekával za funkčnost nabízenou s kreditkou?
1/ vydání zdarma
2/ bezúročné období nejméně 40 dnů (30+10)
3/ možnost internetové platby s nastavením limitu úhrad pro zabezpečenou a nezabezpečenou transakci
4/ internetovou kontrolu aktuálního kreditního účtu (čerpání)
5/ elektronický výpis
6/ období validity nejméně 3 roky.

Závěrem bych se chtěl také i já připojit k žádosti o urychlené zavedení možnosti zřízení jednoho EUR účtu s plnou funkcionalitou, jako běžný účet v CZK. A...prosím Vás všechny...ten design karty je zcela nepodstatný !!!...přece hlavní je funkčnost, NE???
Držím palce ...váš bezhotovostní spokojený klient...a propagátor :-)

Tak uz to je skoro mesic co byla zverejnea informace ohledne Zlate Rybky ale alespon termin stale nikde :-(
A nez rybku, radeji bych videl zavedeni prichozi / odchozi zahranicni platby.
A take by stalo zato udelat formular pro platbu pres internet kartou, kde bych si mohl nastavit limit 0,- a tesne pred platbou bych ho zvedl na pozadovanou castku, zaplatil a po te jej znova nastavil na 0,- nebo se automaticky nastavilo na 0,- po prvni provedene platbe kartou pres internet.

Já tipuju, že do 24.12. bude vydaná alespoň jedna karta "běžnou" cestou :)

Tak já tipuju úroky na 23,8 % - 19,8 % -14,8 % ... ale to bude určitě nesmysl. :-)

No tak už aby kreditky byly, abych mohl opustit tu šílenou Raifku, kde mě stojí 420,-Kč ročně!!!

Nejsem kreditor, ani snad transaktor, protože tuto kartu budu chtít spíše jako rezervu "kdyby něco". Ve spořce mne před lety naštvali za zavedení poplatku jen za držení kontokorentu, i když jsem ho třeba rok nevyužil ani jednou.Nehoráznost.A i proto jsem od nich utekl. Tento nový produkt mBanky mi lidově padne jako nočník na prdel. Strefili jste se, díky.

taky si myslím že pod stromeček je to dost pozdě přece lidi nakupují s předstihem a karta by se mohla hodit třeba by jsme mohli nejbližší potěšit větším dárkem než by čekali.

Zajímalo by mne, zda mBank připravuje možnost založení účtu v Eurech. Velice tuto službu postrádám a myslím, že k modernímu evropskému bankovnictví patří. Děkuji Vám za odpověď. Betty

Pod stromečkem je ta karta dost na nic. Většina lidí utráci kupodivu před Vánocemi

Také by mne zajímalo kdy spustíte zlatou rybku. Než obal mne více zajímá její možnost využití.

Už by jste mohli začít s tou zlatou rybkou nebo si to nechavate jako překvapení pod stromeček?

V aktualitách jsou zprávy i ze srpna, září a října: http://mbank.cz/mbank/new...

Gustav, Dáša: myslím, že problematice se věnují dostatečně všechna naše média - a nad celou situací má plnou kontrolu Česká národní banka, která opakovaně ujistila všechny občany, že 1) českých bank se krize nedotkla 2) mateřské banky nemohou z českých dceřinných společností odčerpávat velké množství hotovosti 3) v celé Evropě se pracuje na odstranění důvodů k panice a lidé se obecně o své vklady nemusí bát.

Finanční krize je smutnou realitou, která se jistě odrazí na fungování ekonomiky, ale rozhodně nepovede ke krachu bank - její důsledky pocítíme spíše v klesající poptávce po některém zboží, případně může dojít k propouštění - ale banky u nás jsou stejně bezpečné jako před několika týdny a schovávat peníze domů do slamníku je sice možné, ale úplně kontraproduktivní.

plně souhlasím s Gustavem.Také se dívím,že se nikdo nestará o rizika svých vkladů.Chtělo by to nějaké informace pro klienty.O pojištění vkladů víme.\jistě se provádějí určitá opatření a polská strana by se mohla vyjádřit.

Jsem klientem banky od počátku její činnosti v ČR, běžné služby jsou velmi uspokojivé a tyto možnosti diskuse užitečné, pro "finančníky" amatéry. Děsím se však obsahu diskuse v době probíhající celosvětové krize, copak nemáte starost o své úspory, resp. kapitál k podnikání ? Mluvíte tady o procentech úroků, Zlaté rybce, ale aby bylo co úročit, co vybírat a čím platit. Dokáže někdo stručně popsat rizika, popř. uklidnit klienty této banky ? Úsměvné je podívat se do "aktualit", kde je poslední informace pracovníků banky z července. Snad není o čem psát ?

Já tipuju min 50dní bezúročné období a 23,9%/18,9%/15,9% Tak jsem zvědav o kolik se seknu?

Hlavni vyhodu vidim v tom, ze si svoje penize nechas pekne na emaxu, kde naskakuje nejaky urok a platis penezi banky. Kdyz pak vse vcas splatis (u mBank by tam melo byt 54 denni lhuta) nemusis platit zadny poplatek. Je to tzv. bezurocne obdobi.

@61
Jedná se o krátkodobý úvěr - když Vám např. klekne pračka nebo lednička, tak sáhnete hlouběji na kreditku a nemusíte být zbytek měsíce bez snídaní nebo bez ledničky ;-)
Nebo nemusíte dva dny před výplatou škemrat u kolegů o dvoustovku s tím, že jim ji pozítří vrátíte ...

Jen takový dotaz out of topic...k čemu je kreditka? Myslím to vážně, je nějaká výhoda placení kreditní kartou než kartou třeba k mKontu?

A nebudou ty karetni miry nahodou "90-60-90"? :-)

Ta karta Gold je pěkná nevíte o čem mluvíte

JardaG: ptáš se opravdu zbytečně, protože od 2009 už jiné karty vydávat nesměj a staré maj zdarma měnit (týjká se všech bank v EU).

jedovata.potvora hráč sf upozornil článkem na diskusním fóru hráčů, že já charašov111 jsem sprostý a že to ani nemůže napsat do fóra.Jako taktik použil trik. Zeptal jsem se na velikost ....., ale před tím jsem se jízeptal jestli se mohu na něco zeptat.Ona napsala, že jo. Později nereagovala, ale hrála dále. Samozřejmě, že jsem poslal všechny možné SMAILÍKY co jsou k dipozici(záporné), jsou tam přece na doplnění pocitů hráče na druhé straně. Vyhrála to jo, je chytrá. Nevím proč čekala na me smailíky a nezablokovala si příjem zpráv. Raději počkala co udělám ať má co nasat, hlavně ať má co napsat buvárně. Okamžitě na to reagoval JUROB a psal čmáral. Vzpoměl i to že mým končkem jsou meruňky.Myslel jsem, že tomu rozumí, potřeboval jsem radu jak bojovat proti hrabošům. Na to mi neodpověděl. Budiž. Potom jsem na fórum napsal několik píspěvků, byly mazány. Nemohu nyní na fórum mám blokaci. Mám se obrátit na člověka co mě zablokoval a tím je Lukhin. Nechť je tak laskav a něco s tím udělá. Dík

Možná se tu ptám zbytečně, přesto - plánuje mBank vydat čipovou platební kartu? Debetní? Já hold tomu magnetickému proužku a podpisu nevěřím. :)
Někde jsem dokonce četl návody, jak u karty s čipem+mag. proužkem ten proužek znefunkčnit, aby karta nebyla zneužitelná a fungoval jen ten čip. ;) Bankéřům teď asi vstávají hrůzou vlasy na hlavě, ale furt je to lepší, než po vzoru USA psát do políčka "podpis" vzkazy typu "tato karta je ukradená" nebo "nekoukej tak hloupě". Ti otrlejší tam rádi píší něco se slovem "f**k"... :)

V pondělí vloží dva tisíce na účet a druhý den běží do bankomatu vybrat dvě stovky na nový tričko. Standartní klient české banky :)
P.S.: Došel mazut? Odplavaly ryby? Zadám do gůglu "kreditní karta" vypadne odkaz (placený) na mBank, kliknu a.... nic, nikde žádné tlačítko na podání žádosti :(

Zuzka K.: Nemyslím si, že hotovostní přepážky jsou tak důležité!! Jsou i jiné způsoby, jak vložit peníze na účet a levnější než je pošta!!!

Zuzka K.: mBank neprovádí žádné hotovostní operace, to jsi si měla zjistit už před založením účtu a ne se tomu teď trapně divit.

Zdravím všechny, nevím jestli jste se octli v takové situaci jako dneska já. Chtěla jsem si na účet uložit nějakou tu korunku, abych s nima mohla dále disponovat. Jenže v pobočce mi řekli, že u nich si nic vložit nemohu, neboť mBank nemá zařízeny "vkladové přepážky" a že peníze se dají vložit bud převodem z jiného účtu nebo přes českou poštu...Je sice skvělé, že u mBank se neplatí za převody, ale pokud nemám zařízen jiný účet, ze kterého bych mohla peníze převést (samozřejmě s poplatkem) tak je to trochu jako předtím...stejně člověk musí zaplatit české poště nějaký ten peníz (a konkrétně to je 20,-Kč) když si chci něco na účet uložit... Myslím tedy, že zřízení vkladových přepážek na pobočkách by rozhodně nebylo na škodu. s Pozdravem Zuzka K.

Jo ta zlatá na obrázku opravdu nevypadá nic moc, ale ve skutečnosti bude určitě hezčí.
Tak kdypak se těch kreditek už konečně dočkáme?Zatím musím bohužel využívat Kreditku od konkurence.Jinak patřím mezi Transaktory.Uroky tipuji 30% a 20%Tak hezký den všem.

To Jiri Nevrkla
Co takhle si zkusit demo :-)
http://demo.mbank.cz/

I když k tomu co se budu ptát není žadné napsané téma, je tent dotaz pro mne důležitý. Týká se podoby sestavy "Výpisu z účtu". Přicházím do styku s většinou těchto sestav a mohu konstatovat že podle mne je prozatím nejlepší ( i když ne dokonalá) sestava z ČSOB. Mám sice několik připomínek (zejména internetové variantě tohoto výpisu) ale dobře se s ní pracuje. Na tomto webu jsem firemní sestavu mbanky nenašel a proto váhám s otevřením účtu a doporučením tohoto kroku i pro své klienty, i když jsem již důchodce ale opatrnosti není nikdy dost zejména od nás kteří jednak radíme ale také u některých peněžních ústavů jsme již dříve naletěli. Může mi někdo ze zaměstnanců vytisknou Vaši sestavu pohybu na účtu za jednotlivé dny v měsíci (asi tak 5 dnů) s vklady a výběry (převody na účty) cca 5 položek denně. Báječné by bylo z vašeho fiktivního úctu si stáhnout výpis jako vzor a zpřipomínkovat jej.

Ing. Jiří Nevrkla 4@kdpcr.org mobil 603529277

Zdarma foto? Myslis foto kvuli bezpecnosti, nebo design karty?

takze polaci maji nastavenych na zlate karte 16 procent, prvnich 54 dnu bezurocnych.
Zlata rybka nic moc, ale muzes si nechat zdarma sve foto, mozna ze to bude trochu lepe vypadat

Nebo spíše 24.8.2009 :)

No a co takhle typovat jeste termin spusteni. Ja typuju 24.9.2008 :-)

24 - 14 - 6
Zlatá rybka se na zlatém podkladě většinou nepovede, doporučuji ji vybělit a samozřejmě použít slovo Gold na kartu - jinak má značně laciný vzhled

Můj tip 23% - 18% - 16% (a přidávám se k těm, kteří se o úrok nezajímají)

22% - 19% - 16%

Přidám se k těm, kdo tvrdí, že zlatá rybka se ne docela povidla... Ale ta černá, ta je nádherná.
BTW, nedá se nějak zkompletovat sbírka karet, třeba že bych si půjčil stovku na půl hodiny a ulovil na ni tuleně, a pak splašit obě ryby? :-)

25-22-17

Tak jen rychlý souhrn... splátky budou z mKonta, z eMAXu nikoliv. Ale můžete si nastavit dopředu provedení příkazu z eMAXu na mKONTO. Neprozrazovali jsme všechno, takže délka bezúročného období, výše limitů a od kolika bude Gold - to si musíte ještě počkat. Ale nahlédnout na stránky polské mBank může být vodítkem :) Visa Platinum zavedla mBank v Polsku po 7 letech, sice jsem si jistý, že u nás to bude rychleji, ale teď na počátku ještě ne...
A ten termín "freerider" - já věděl, že ho někdo použil, ale nemohl jsem si za nic vzpomenout, jak to bylo - tak díky, teď už si to budu pamatovat :)

Muj typ:
30,25,15
Jinaxu transaktor. Uvidime jaky budou podminky a esli mi ji vubec mbanka da :-)

2 TomasK: neboj, bude. Jen si zrovna nevzpomenu 50, nebo 55 popr neco mezi. ale urcite padesatka je. :D

Tipuji 15.5, 19, 26, ale protože jsem ten "transaktor", tak jsou mi ty sazby úplně ukradený... Zatím jsem spokojen se Citi classic, ale "never say never". Jen bych (čistě ze zvědavosti) rád věděl, jaká jsou kritéria pro získání té varianty Gold.

Takže kreditku zatím nemám, ale už se těším na rybičku.. snad mi ji dají :-) A budu klasický spláceč do konce bezúročného období :-)

Jsem transaktor, úroková sazba mě nezajímá. Kreditku (ING) používám pouze z důvodu bonusu 1% ze zaplacené částky. Přesto tipuju úroky: 23,5%-19,2-16%.

Šlo by nastavit automatické splácení až do výše 100% dlužné částky přímo z eMaxu? Nebo alespoň to provázat: přijde požadavek na strhnutí peněz z mKonta, kde nebude dostatek peněz, pak by se automaticky strhla částka z eMaxu na mKonto a došlo by k platbě...? Nebylo by špatné toto umožnit u jakéhokoli inkasa. Co myslíte ostatní?

Můj Tip: 22,8% - 19,2% - 14,9%.
Nikde jsem se nedočetl, kolik dnů trvá bezúročné období na splátku kreditky. Uvítal bych alespoň 50 dní a 1% z nákupů nazpět, jako to mám u Aury od Cetelemu.

no muj tip: 90-60-90, jejda to je neco jineho....
tedy: 19%-14%-11%

a jak se v clanku ptate na to "co byste uvítali" tak me napadla moznost wikipedie.
Na foru se najde spousta lidi co ma prehled a taky spousta lidi (jako ja) co poradne nevi o cem je rec. Tohle by mohlo dobre poslouzit. Je jasne, ze bude problem kontorlovat (a pripadne i zarucit) spravnost informaci, ale vyresit by to melo jit.

tipovačka:-) 25-20-17

Keep Smiling :-) 25% - 20% - 15%

Nový obrázek je o třídu lepší, ale "sovy(ryby) v mazutu houkaj" :)

uroky 24 - 19 - 16

25 - 19 - 15, nyni kreditor, zanedlouho transaktor.

Jenom bych pojmenoval transaktoři jinak a to v bankach pouzivany nazev "Freerider" klient používající kreditku v bezúročné období. Jinak ta černá je moc pěkná. Ale bylo by potřeba tam dat nějaké to 1% za platby zpet.

urcite by se hodil popis způsobu vypoctu/prepoctu castky platby kreditni kartou. EUR<->USD<->CZK, neco na zpusob toho, co se pokouseli osvetlit clanky na mesec.cz

Zajímalo by mě, jestli bude ke kreditkám připojený i nějaký slevový program při nákupu zboží a služeb jako u konkurence? Úroky: 23,9%; 18,%, 15,0%.

No mě zklamalo hlavně to, že u kreditky není podobné omezení zodpovědnosti držitele v případě ztráty nebo krádeže jaké je u debetek tj. 4.500. To vidím jako hodně důležitý parametr.

Tip úroků
24,9% 19,9% 15,9%

Velká pochvala za blog i celé stránky, Adame! Ostatní banky by mohly závidět... vždyť jak často chodíte třeba na webovky České spořitelny?:-)
Ohledně kreditky by mě zajímala jedna zásadní věc- jaké budou podmínky pro její získání??? Bude opět nutný zápis v bankovním registru?

Teď už ta zlatá je opravdu zlatá :-)
15,5 - 18,9 - 26,2 %

Ja chci platinu!!! Pllatinova verze nebude? Snad nejsme vetsi zebraci nez Polaci? A to prosim bez urazky a nejakeho narceni ze xenofobie a namyslenosti

je tam taky ta hnusna 2% prirazka za platby mimo EUR, nevite nekdo, protoze to vyrazuje tuto kartu ze hry, tak jako v soucasnosti citi

Nahrál jsem tam nový obrázek té zlaté zlaté rybky - v trochu veselejších barvách. Asi jsem omylem použil pro obrázek tiskové poklady, ve skutečnosti bude... no zlatější :) ještě k těm vašim tipům - pokud chcete tipnout správně, tak můžu poradit, ať vycházíte ze situace na trhu. kreditky s úrokem 10% nejsou - třeba Visa Gold od Unicreditu má (za 1500 Kč / rok) úrok 15,96%...

osobne: to je jedna z věcí, kterou ještě neprozradíme. ale u té Gold to bude skutečně hodně. samozřejmě se to bude odvíjet od příjmů / zůstatků žadatele :)

vseved: díky za upozornění, mrkneme na to.

pavelm: cestovní pojištění (i pro debetní karty) je na cestě, ale na začátku ještě nebude.

Tip uroku:
23 - 19 - 15

hehe koukam ze nejvetsi tema je zlata rybka :) mno me osobne se docela libi /teda ta vpravo je barevne dost smutna/, kazdopadne ted nemam silu ani tipovat, takze jenom preju dal hodne uspechu s mbankou se kterou sem tak spokojen ;)
ps: vase nova tiskova mluvci se vam fakt povedla :)

Úroky

Úoky 23 - 19 - 17

Já bych byl, co se týká úrokových sazeb, velký optimista, neboť předpokládám, že mBank zase příjemně překvapí. Takže bych to viděl na 20 - 15- 10 p. a. dle typu.

Cestovní pojištění nelze zvolit nebo bude u Gold v ceně?

a ta nejlevnejsi 20%

Moc pekny clanecek. Presne to co se mi na mBank libi. Je to sice banka, ale to neznamena ze by informace nemohli podat s vtipem a ne tou sucharskou cestou velkych bank. Co se rybky tyce, myslim ze te zlate by sluselo barevne logo. :-)) Procenta typnu na na 15 a 10 :-)

Musim jen souhlasit s tim, ze zlata kreditka je mimoradne nevydarena :(

Jestli jsem daval pozor, bude uverovy limit u goldky az 120k korun.
U prvni sazby bude urokova mira 23-25%, u druhe 19% a treti 16%. Ale je to jen muj tip

"Na mBilans je automaticky nastaven spodní limit ve výši nejvyšší měsíční splátky hypotečního úvěru. Veškeré finanční prostředky přesahující nastavený limit jsou automaticky převáděny na mBilans. Poklesne-li zůstatek na účtu pod stanovený limit, prostředky se doplní z bilančního účtu na mKONTO, tak, aby limit zůstal zachován."

V týhle větě bude asi chyba, ne? někde je podle mě prohozeno mbilans a mkonto

Podíval jsem se na ten rozklikávací seznam obchodních míst a je mi divná jedna věc.
V Plzni je přece finanční centrum v hotelu diplovat a ne Marriot, či co se to tam píše.
A na těch googlemaps je to taky trochu na jinym místě než se zobrazuje???
Jestli je vidět od masných krámů si nejsem jist, ale řek bych, že dost špatně...
Opravte jestli se mýlím, ale kdybych nevěděl, kde je, tak bych ho našel asi těžko...

No ta Gold se teda vůbec nepovedla a to jsem si říkal, že si s ní zvednu ego :) Takhle zůstanu u Classic.

Jaké budou mít ty kreditní karty max. úvěrové limity?

Ta goldka je teda hnusná :( Chudák ryba, vypadá jako po výbuchu Temelínu. Když rybu, tak jedině tu v mazutu. Ještě by to chtělo 1% na hypotéku a nějaké minuty k provolání :) Hlavně aby lidi věděli, za jakých podmínek ji dostanou/nedostanou, aby to nebyla druhá mPůjčka.