zpátky

Nákup vánočních dárků a mKreditka Plus? Ideální kombinace, která se vyplatí


Několik tisíc utratíme za dárky, další peníze investujeme do jídla a výzdoby. Vánoce náš rozpočet často výrazně zatíží, a proto oceníme každou příležitost, jak ušetřit. Jednou z možností jsou platby pomocí mKreditky Plus, která svému majiteli za každý nákup v zahraničí vrátí 2 % z utracené částky 1 % z ostatních plateb.

 

Odměna za provedení transakce však rozhodně není jediný důvod, proč mKreditku Plus při nákupu vánoční dárků využívat. Nabízí totiž také až 54denní bezúročné období, kdy bance vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si od ní půjčili. Nepřeplatíte tak ani korunu a vánoční dárky můžete uhradit až v následujícím roce.

 

Její další výhodou je pojištění nákupu, které vám u většiny věcí zajistí prodloužení záruky ze dvou let na tři. Znamená to, že pokud se vám koupené zboží rozbije, pojištění vám zajistí zdarma opravu nebo nákup nového zboží až do výše 30 tisíc korun. A to už se vyplatí, ne?

 

Nejste si jisti, jak s kreditní kartou pracovat? Podívejte se na video

 

 

Naší mKreditkou Plus můžete v obchodech platit bezkontaktně. Její užívání je maximálně bezpečné. I přesto se však snažte dodržovat pár základních pravidel, abyste své peníze maximálně ochránili. Nakupujte pouze u ověřených e-shopů a vždy na vlastním telefonu, tabletu či počítači. Dárky nikdy neplaťte v případě, že jste připojení na veřejnou wifi. Zadáváte přitom totiž platební údaje, a přitom nikdy nevíte, zda vás nějaký internetový podvodník zrovna nesleduje.

 

Až budete mít všechny vánoční dárky nakoupené a kapr se již bude smažit na pánvi, nezapomeňte se na pár dní odreagovat a užít si čas se svými nejbližšími. Naší mKreditku ale přesto na dlouho neschovávejte. Hned po novém roce na vás čekají mohutné výprodeje, kde ji rozhodně můžete opět využít.

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty