zpátky

Rozširujeme naše služby

 

19. listopadu vstoupil v platnost nový sazebník poplatků. Jeho aktualizací reagujeme na rozšíření služeb a na novinky, které jsme pro vás připravili. Chcete se podívat, co nově můžete využívat?

 

 

Vybírejte z bankomatů pomocí mNálepky
S rostoucím počtem bezkontaktních bankomatů jsme umožnili vybírat hotovost nejen klasickými kartami, ale i pomocí mNálepky. Tu si můžete připnout třeba na klíče nebo telefon, což jistě oceníte, protože tak s sebou nemusíte všude nosit peněženku, která zabírá místo. Navíc mNálepka nepřijde do kontaktu se zařízením, tudíž se minimalizuje riziko skimmingu, tedy že by někdo přidaným zařízením načetl vaše údaje.

Výběry pomocí mNálepky jsou zpoplatněné stejně jako u debetních karet. Pro klienty mladší 18 let platí první tři bezplatné výběry. Ostatní klienti neplatí nic za neomezený počet výběrů od 1 500 Kč, při výběru nižší částky zaplatí 29 Kč. Kompletní soupis poplatků za výběry naleznete v sazebníku. Služba bude pro všechny již vydané mNálepky aktivní od 26. listopadu 2018.

 


Chcete hypotéku? Zařídíme vám i odhad ceny nemovitosti
Zpracování žádosti o hypotéku, poskytnutí a vedení úvěru jsou stále zdarma. Stejně jako mimořádná splátka části nebo celé hypotéky při konci fixace, změna délky fixace při konci fixace nebo změna variabilní úrokové sazby na sazbu fixní. Do sazebníku nově přidáváme službu ocenění nemovitosti znalcem pro potřeby banky.

Tato služba je prozatím dostupná jen při sjednání hypotečního úvěru na vybraných pobočkách. V sazebníku je přehledně sepsáno, kolik které ocenění stojí.

Jestliže jste se rozhodli, že koupíte hotovou nemovitost, bude se vás týkat pouze odhad současné hodnoty, která bude odpovídat reálné ceně nemovitosti na trhu realit. Pokud se pouštíte do výstavby, pak vás budou zajímat sazby pro ocenění současné i budoucí ceny. Budoucí cena vyjadřuje, jaká bude cena nemovitosti na trhu po jejím dokončení. 

 

 

Abychom vám nic nezatajili…
Aby byl výčet změn kompletní, v novém sazebníku jsou i dvě drobné úpravy:

1) Pro větší přehlednost jsme změnili název poplatku pro zřízení služby zadané přes mLinku. Tento poplatek stále zůstává ve výši 40 Kč a přehledný výčet všech služeb naleznete v sazebníku.

2) Sídlo mBank se přestěhovalo na novou adresu v Praze. Nejedná se ovšem o obchodní místo, takže vás klientů se tato změna dotkne pouze při případném zasílání korespondence.

 

 

Věříme, že vás nové služby potěší a budete jich plně využívat.