zpátky

Hledáte pro své děti ten správný bankovní účet? Zkuste mKonto pro děti


Pokud přemýšlíte nad tím, jak své děti nejlépe naučit zacházet s penězi, založte jim vlastní bankovní účet. Sestavení měsíčního rozpočtu a spoření peněz tak pro ně bude v dospělosti naprosto rutinní záležitost, protože si v dětství vše mnohokrát vyzkouší v praxi.


Díky vlastnímu bankovnímu kontu se děti naučí používat platební kartu, poznají, co jsou to spořící účty i jak využívat mobilní aplikaci. S naším mKontem pro děti zaplatí děti od 8 let bezkontaktní platební kartou zcela zdarma. Navíc si mají možnost vybrat třikrát měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v České republice bez poplatku. A aby s sebou děti neustále nemusely kartu nosit, můžou využívat platbu mobilem v rámci naší appky. Pro ně to bude mnohem pohodlnější, protože telefon mají neustále u sebe.

 

Každý z nás jistě ví, že pravidelné spoření peněz není jednoduché. Pro děti je to pravděpodobně ještě složitější. Díky až čtyřem spořícím účtům eMax Plus, které si vaše děti mohou libovolně pojmenovat, se to však mohou naučit snadněji. Navíc k nim získají zvýhodněný úrok, takže se mohou okamžitě pustit do šetření na vysněný nový mobil, jízdní kolo nebo třeba tablet.

 

Hospodaření svých dětí budete mít stále pod kontrolou
V dnešní době řešíme většinu plateb prostřednictvím internetového bankovnictví či mobilní aplikace. Naše mKonto pro děti k nim nabízí pro vaše ratolesti pasivní přístup, pomocí kterého můžou do svých účtů nahlížet a přesouvat mezi nimi své peníze. Ale nebojte, jejich hospodaření budete mít i nadále pod kontrolou. Dětský účet totiž můžete sledovat a ovládat ve svém internetovém bankovnictví.

 

 

Zdá se vám to jako zajímavý a účinný nástroj pro finanční vzdělávání vašeho dítěte? Pokud ano, založte jim naše mKonto pro děti

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty