zpátky

Jak jsme se s vámi potkali a kam míříme

Máme konec května a za poslední dobu se událo docela dost věcí. Ani nevím, kde začít. Možná netradičně od konce, od dnešního dne.

mBank funguje v mnoha ohledech jinak. Když jsem byl na přijímacím pohovoru, přijel jsem do Dejvic a chvíli hledal sídlo. Nějak jsem nevěřil, že je to ona půlka velkého rodinného dvojdomku. Ale až do dnešního dne jsme zde pracovali: ve sklepě rozvoj sítě, v přízemí marketing a sales, v mezipatře HR, první patro produkty a operations (účetní, IT helpdesk), na půdě risk. Ale rosteme a tak se od zítřka stěhujeme na novou prestižní adresu, do Nile House u Vltavy v Karlíně. Omluvte prosím tedy méně odpovědí dnes a zítra – notebook je sice poslední, co balím, ale je to trochu zmatek.

Zároveň ode dneška funguje drobnost, která mnohým z vás chyběla: zjišťování zůstatku na účtu prostřednictvím bankomatů. Ještě jsme nestihli otestovat všechny banky a bankomaty, ale mělo by to fungovat ve většině z nich (namátkou: ČS, KB, ČSOB, UniCredit, HSBC, Euronet, naopak GE Money nikoliv). Služba je pro vás samozřejmě zdarma. Vaše zkušenosti přivítáme v komentářích. Před týdnem se konalo setkání s vámi klienty, nazvané mPub. Hodně jsme se na to těšili a výsledky předčily očekávání: bylo to velmi neformální povídání, kterého se účastnilo přes 50 klientů z mFóra i řada našich zaměstnanců: nejen Jiří, náš generální ředitel, ale i lidé z HR, účetnictví, produktů nebo prodeje… Až do půlnoci jsme s vámi probírali starosti i radosti budování mBank, odnesli si spoustu rad a připomínek. Více dojmů (našich i vašich) najdete v příslušném tématu na mFóru. Jiří také překvapil všechny, když vyhlásil tipovací soutěž: již brzy dosáhneme magické hranice 100 tisíc klientů. A kdo z vás nejpřesněji tipne datum a hodinu, kdy se tak stane, vyhraje od nás dárek: letenku na víkend do Londýna. Zároveň všichni, kdo uhodnou správné datum, získají malou pozornost. Plné podmínky a návod, jak se hlasování účastnit zveřejníme zítra v aktualitách a na mFóru.

Abych nezapomněl: musíme všem vám velice poděkovat za hlasy, které jste nám poslali v soutěži Zlatá Koruna. Díky vám cenu veřejnosti získalo mKONTO (a věřím, že dobře dopadneme i v hodnocení odborníků v kategorii Novinka roku). Vážíme si hodnocení odborníků, ale cena veřejnosti je pro nás jednoznačně ještě důležitější. Ukazuje totiž na skutečný stav věci a nemohou se v ní odrážet žádné zákulisní tlaky :)

A ještě jedna produktová maličkost. V současné anketě většina z vás (přes 70%) odpověděla, že nevybírá vícekrát než 3x měsíčně a tak se vejde do výběrů zdarma. Ale pro ty z vás, kdo by rádi vybírali častěji – již několik týdnů můžete využít služby Cashback: zejména v síti obchodů Globus, Alfa Market a Supermarkety Koruna (více míst najdete zde). Jak tato služba funguje? Po nákupu (musí být nad 300 Kč) řeknete pokladní, že platíte kartou a budete chtít provést Cashback – jde to do výše 1500 Kč. Spolu se stvrzenkou o nákupu dostanete požadovanou hotovost. Šikovný trik, jak si „šetřit“ bezplatné výběry, protože cashback u nás máte zdarma (na rozdíl od klientů banky, která tuto službu zavedla).

Mimochodem, jak se vám líbila naše reklama s knězem? (A příště zase víc o produktech…) PS: Na závěr malá fotogalerie.

mVila

Takhle vypadalo naše dosavadní sídlo... Na Sekyrce 2.

Nile House 

Stěhování je akce Kulový blesk - včera jsme dostali kódy do nových prostor, zítra už tam budeme pracovat.

Credit Risk 

Úvěrové oddělení těsně před balením.

mZahrada 

Zahrada nám bude chybět, teď už jen terasa...

Zasedačka

Zasedačka, nazývaná interně bazén (až se odstěhujeme, zase z ní bazén bude) - nikdy jsme to ale neotestovali.

rozlučka 

Peter (produkty) a Tom (PR) už chystají rozlučku...

Bloger 

Jen já ještě zůstávám a píšu blog, dokud nám za pár minut neodpojí síť :)

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky