zpátky

V soutěži Zlatá koruna 2018 získáváme 5 ocenění. Vítězíme v Ceně veřejnosti i Ceně podnikatelů

 

Dvě první a tři druhá místa jsme obsadili v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna, která je největší anketou finančních produktů v České republice. Obhájili jsme tak vítězství v kategoriích Cena veřejnosti a Cena podnikatelů, která jsme získali v předchozím roce. K tomu přidáváme ještě tři stříbrné úspěchy v kategoriích Cena podnikatelů, On-line aplikace a Novinka roku.

 

Bankovní účet mKonto je mezi našimi klienty oblíbený, protože právě díky jejich hlasům opět zvítězil v kategorii Cena veřejnosti. Zlatou korunu získalo také mKonto Business v kategorii Cena podnikatelů, které na druhém místě doplnil náš účet eMax Business.

 

Dvěma výhrami a jedním stříbrným úspěchem však výčet našich ocenění nekončí. Na slavnostním galavečeru, který se uskutečnil 31. května v Praze, jsme převzali také Stříbrnou korunu v kategorii On-line aplikace za naší mobilní appku. Ta sleduje výdaje svých uživatelů a upozorní je, když předem nastavenou částku překročí. Navíc se jedná o první mobilní aplikaci s integrovanou službou Google Pay, která na zařízeních podporujících iOS poskytuje také integrovanou funkci rozpoznávání obličeje.

 

Aby toho nebylo málo, naše mobilní aplikace získala druhé místo v kategorii Novinka roku, čímž potvrdila úspěch mBank v této soutěži. Pět ocenění totiž poukazuje na to, že jsou klienti s našimi produkty spokojení a rádi je využívají, za což jim moc děkujeme. Abychom nezklamali jejich důvěru, budeme se i nadále snažit naše produkty neustále zlepšovat a pokusit se obhájit úspěchy v soutěži i v příštím roce.