zpátky

Převod půjčky je nyní ještě výhodnější

 

Nová mPůjčka Plus vám umožní bezproblémový převod vaší stávající půjčky nebo konsolidaci všech vašich současných úvěrů. Převedení úvěrů do mBank vyřídíte rychle a jednoduše on-line. Nezáleží na tom, jestli převádíte spotřebitelské úvěry, povolené přečerpání běžného účtu nebo kreditní kartu.

 

 

Skvělé je, že v mBank nyní získáte výhodnější úrokovou sazbu, až o 2% nižší než máte teď u konkurence a převést neboli sloučit si můžete až 10 vašich stávajících úvěrových produktů v souhrnné částce až do 600 000 Kč.

V mBank tak získáte nejen jednu výhodnější půjčku, kterou nahradíte všechny vaše současné a drahé úvěry, ale také nebudete muset myslet na tolik různých splátek každý měsíc.

A kdo by nechtěl ušetřit a zároveň mít všechno jednodušší! :-)

 

 

mPůjčka Plus pro všechny
Vyřídit si mPůjčku Plus je jednoduché. Pokud jste náš stávající klient, vyřídíte kompletně celou půjčku on-line, od žádosti až po načerpání.

Pokud ještě nemáte náš běžný účet, vyplňte žádost o půjčku on-line, vše ostatní s vámi vyřešíme pohodlně na některé z našich poboček.

Nebudeme vám to komplikovat ani dokládáním smluv k původním úvěrům. Stačí když nám o nich v žádosti zadáte všechny údaje správně a zaplatili jste u nich už minimálně 3 měsíční splátky.

 

 

Bez poplatků a flexibilní
S naší půjčkou neplatíte nic navíc - nenajdete u nás žádné poplatky za poskytnutí půjčky, mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Přitom máte neustály přehled o vaší půjčce v Mobilní aplikaci nebo v Internetovém bankovnictví a žádné starosti - splátky vám z běžného účtu mKonto budou odcházet automaticky.

 

 

Reprezentativní příklad mPůjčka Plus: Výše úvěru 50 000 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 7,9 % p. a., doba splatnosti 60 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 1 136 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 68 186 Kč, RPSN 13,75 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 50 000 Kč. První splátka muže být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou muže být delší doba než jeden mesíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky. Více informací naleznete na www.mbank.cz.

Kategorie:

Aktuality, Produkty