zpátky

Z letošního ročníku soutěže Zlatá koruna jsme si odnesli hned 7 cen

V 15. ročníku prestižní soutěže a ankety Zlatá koruna jsme získali ocenění v kategoriích Cena veřejnosti i Cena podnikatelů. Děkujeme, že jste pro nás hlasovali! Kromě vás naše produkty ocenila i Finanční akademie. Považujeme to za náš historický úspěch.

 

„Jsme nesmírně potěšení tím, že jsou naši klienti spokojení se službami, které jim mBank poskytuje, což potvrdili svým hlasováním ve veřejných anketách Zlaté koruny. Potvrzuje to, že se nám daří uspokojit poptávku našich zákazníků a že inovace, s nimiž každoročně přicházíme, mají smysl,“ radoval se Paweł Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku.

 

 

Cena veřejnosti – 1. místo
Běžný účet mKonto vyšel z veřejné ankety jako jasný vítěz. Očividně je mezi lidmi nejoblíbenějším finančním produktem, když mu dali dost hlasů na to, aby se mohl pochlubit zlatou korunou.


Cena podnikatelů – 1. a 3. místo
I podnikatelé jsou s našimi službami spokojení. Podnikatelský účet mKonto Business získal v této kategorii zlatou korunu, spořicí účet pro podnikatele eMax Business si odnesl korunu bronzovou.

 

Finanční akademie nám udělila hned 4 ceny!
Porota složená z odborníků na finance nám dala dvě stříbrné koruny – za produkty mKonto Business a První půjčku od mBank, o kterou je velký zájem. Nabízí totiž zcela unikátní podmínky. Klient, který od mBank ještě spotřebitelský úvěr neměl, si může vypůjčit od 10 tisíc do 40 tisíc korun na rok a celkově přeplatí od 200 do 800 korun, podle vypůjčené částky.

Bronzovou korunu dala Finanční akademie produktům mKonto a mKreditka Plus.

 

 „Tento úspěch je pro nás motivací k dalšímu rozvoji nabídky produktů a služeb mBank. Letos se chystáme představit několik novinek a inovací, které našim zákazníkům přinesou další možnosti a komfort jak v oblasti produktů, tak také služeb včetně mobilního bankovnictví,“ dodal Paweł Kucharski.

 


Naši kolegové se radují z cen
 

 

 

O soutěži Zlatá koruna
První ročník této soutěže o nejlepší finanční produkty roku se uskutečnil v roce 2003 a od té doby nepřetržitě pokračuje. Každý rok soutěž zaštiťují ministři financí ČR. Účastní se jí přes 200 finančních produktů od téměř 80 finančních společností. Nejlepší produkty v jednotlivých kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více než 300 finančních odborníků.

Každý rok od listopadu do března může laická veřejnost hlasovat v kategoriích Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. V prvním kole lidé finanční produkty pouze nominují, ve druhém pak vybírají z 20 nejlepších, které se dostaly do finále.

Na webu Zlatá koruna najdete aktuální seznam finančních produktů s porovnáním jejich parametrů, výsledky hodnocení nejlepších produktů roku a aktuální finanční zpravodajství.