zpátky

Chystáme nový web

Už za pár dní spustíme novou verzi našeho webu. Adresa www.mbank.cz zůstane stejná, změní se vzhled a dostupnost stránek – samozřejmě k lepšímu. Můžete se těšit na 3 hlavní výhody:


Přehlednost
Jak jsme naši nabídku doplňovali o další produkty a aktuality, začaly se naše internetové stránky stávat „přeplněnými“. Věříme, že v jejich nové verzi se budete snáze orientovat. Základní rozložení webu jsme zachovali, jeho strukturu jsme pouze upravili tak, aby se zvýšil uživatelský komfort.


Dostupnost
Náš nový web bude lépe přístupný také z vašich mobilních zařízení, tedy smartphonů nebo tabletů. Bude totiž mít tzv. responzivní design, díky němuž se jeho zobrazení přizpůsobí všem typům zařízení. 


Zabezpečení
Nejen stránka, přes kterou se přihlašujete do svého internetového bankovnictví, ale nově také celý web bude používat SSL certifikát: získáte s ním jistotu, že jste skutečně na naší ověřené adrese.


Na co dalšího se můžete těšit?
mFórum nahradí rubrika mNázor, kam můžete posílat své dotazy, připomínky, postřehy a návrhy na zlepšení. Váš příspěvek se zveřejní ve chvíli, kdy na něj odpoví zaměstnanec banky. Vám zároveň přijde odpověď také na e-mail, pokud ho vyplníte. Na stejné stránce naleznete i odpovědi na nejčastější otázky, takže si prosím nejprve přečtěte ty, a až potom se případně ptejte prostřednictvím mNázoru.


Do mNázoru plánujeme průběžně vkládat i různé dotazníky a výzkumy, abychom od vás získali co nejbohatší zpětnou vazbu. Opravdu tedy oceníme, když se jich zúčastníte. Předem děkujeme!


Výraznou změnou vzhledu projde i mBlog. I zde jsme se zaměřili především na přehlednost, aby vám neutekla žádná novinka, aktualita nebo zajímavý článek ze světa financí. Pro vkládání komentářů na mBlog stačí zadat stejné přihlašovací údaje, s jakými jste dosud přistupovali na mFórum. Jen prosím pod články pište pouze postřehy a otázky související s jejich tématy.


Samozřejmě budeme i nadále reagovat i na Facebooku a dalších sociálních sítích!

Nijak se ovšem nemění naše internetové bankovnictví. Vše zůstává ve stejné podobě, na kterou jste zvyklí.


Pro případ, že se nový web nedaří načíst:

A)    Nelze vyloučit, že ve výjimečných případech se web napoprvé nenačte správně – pokud tedy zaznamenáte jakýkoli zádrhel, nejprve aktualizujte prohlížeč stisknutím CTRL + F5.
B)    Nepomůže-li to, důvodem špatného zobrazení by mohl být i zastaralý prohlížeč. Používejte prosím verze: Firefox 35 a vyšší, Google Chrome 40 a vyšší, Internet Explorer/Edge 9 a vyšší, Opera 25 a vyšší, Safari 9 a vyšší. Zvýšíte tím i svou vlastní on-line bezpečnost.
C)    Jestli jste měli naši stránku uloženou v záložkách a najednou se vám po kliknutí na ni zobrazí oznámení, že stránka neexistuje, pošlete prosím odkaz na takovou stránku na mNázor. V ideálním případě připojte i informace o čase, kdy se tak stalo, a informace o internetovém prohlížeči, který používáte.