zpátky

Vánoční přání

O Vánocích to bude přesně měsíc od spuštění… Tak je čas popřát, popřemýšlet a připravit se na leden!

mBank můžeme být jako zaměstnanci vděčni za jednu věc: tolik obávaný vánoční shon a chaos se nás příliš nedotkl: vyhnuli jsme se mu prací. Byl to drsný start – občas to skřípalo, ale celkově máme myslím všichni dojem, že jsme u začátku „velké věci“. Tak velké, že ne všichni naši Klienti dostanou účet pod stromeček, i když bychom si to přáli – ale myslím, že teď už to bude jen lepší. Na začátek nového roku pro vás máme připraveno několik překvapení, které určitě potěší všechny ty, kdo brali nulové poplatky jako rafinovanou marketingovou kampaň :)

Mně dnes začíná dovolená, ale stejně se nejspíš několikrát denně aspoň podívám na fórum. Netový závislák jsem už několik let, teď jsem si to propojil s prací. Minulý víkend mi jeden kamarád říkal, že je poprvé loajální firmě a rád ji doporučuje. A že je to pocit jako být věrný holce :) Něco na tom je: taky rád rozdávám svoje blogerské vizitky, s prací otravuju i známé, které to nezajímá a i když nesnáším ranní vstávání, daří se mi chodit na devátou ke stroji. Díky patří i mLidem, se kterými je radost pracovat. Děkuji za pochvaly na mFóru, ale víc než já by si je zasloužila řada mých kolegů, kteří sice nejsou vidět, ale bez nichž by to nešlo. Školí budoucí zaměstnance Finančních center a mKiosků, sepisují smlouvy, vyjednávají, dohadují se, vymýšlejí, počítají, rekrutují…

A to s pocitem, že to má smysl, že se nám povede něco dobrého vytvořit. V tom patří i díky vám – po kartičkách jsme dostali ikonku, po kritice startu spoustu kritiky práce kurýrů. Není nám to jedno, snažíme se všechny připomínky řešit. A na fóru se dá dovědět spousta věcí, které ani nikdo z nás nemá jak vyzkoušet nebo zjistit. O platebních kartách v zahraničí, o zkušenostech s bezpečností, nebo informace o tom, kdo ještě mBank ve svých systémech nezná (tyhle případy posílejte, my se je budeme svou vahou snažit protlačit tam, kde třeba jeden zákazník nebo zaměstnanec nestačí). Četbu fóra bych doporučil i zástupcům konkurence. U sebe to nemají, tak by se mohli poučit u nás.

Celý tým mBank přeje všem svým stávajícím i budoucím Klientům, kolegům a partnerům poklidné prožití Vánoc – odpočiňte si, nestresujte se, ať máte hodně sil do Nového roku: ten přejeme vám i nám šťastný a úspěšný – a zdarma!

PS: Pochopte prosím, že do 2.1. nebudu možná odpovídat na vaše dotazy, připomínky a komentáře tak rychle, jak se obvykle snažím. I já bych rád nějaké ty síly načerpal, už jsem pochopil, že to bude potřeba!

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky