zpátky

Delfíni připluli

Nestíhal jsem psát na blog, tak se zpožděním další dávka novinek z mBank.

Jde to hrozně rychle: už je skoro za námi další týden, který byl z mého subjektivního pohledu jeden z nejkratších v životě. mBank nabrala tempo, procesování aktivačních balíčků se zrychlilo a naši partneři v Mediaservisu prožívají perné chvilky. Kurýři jsou na roztrhání a my už před týdnem překonali plán - v počtu žádostí o účet do konce roku. Kromě Finančního centra na Vinohradské 37 nám dělá radost i mKiosek v OD Kotva. Příští týden otevřeme také FC na Pankráci (Hvězdova 2a).

V pondělí dostanou první Klienti své platební karty s delfínem - věříme, že co nejvíce z Vás je dostane ještě před Vánoci. Více o kartách na příslušné stránce (limit k operacím na internetu je při převzetí karty z bezpečnostních důvodů nastaven na 0 Kč, můžete jej bezplatně změnit pomocí mLinky). V souvislosti s úpravami v Internetovém bankovnictví se již nezobrazuje adresa odesílatele příjemci platby.

Co je pro mě osobně ale největší zkušeností: mFórum. Zaregistrováno je dnes už přes 1000 lidí! A ačkoliv je řada příspěvků velmi kritických, v naprosté většině se jedná o konstruktivní připomínky. Dosud se k mému překvapení také všichni drží tématu - nikde to nesklouzlo k politice, chatu nebo urážení. A některé příspěvky jsou prostě skvělé. Ať už je to souhrn námětů pro nás (více o tom, co připravujeme do budoucna, najdete zde), otestování IB v různých prohlížečích a prostředích, které většina z nás ani nezná (iPhone ano, Links - textový prohlížeč - ne), nebo vlákno, v němž na nápad "co takhle kartičku s číslem účtu" reagovalo několik z vás. Kartičky jsou moc povedené a ještě víc se mi líbí ten proces, od nápadu, přes šablonu ve Wordu až k editovatelnému PDF, které máme dovoleno použít pod licencí Creative Commons (jejich aktuální verzi ke stažení, v nejbližší době je budeme upravovat trochu ještě i my). Hodně jsme se toho dozvěděli, některá navrhovaná vylepšení jsme vzali za svá a budeme se je snažit převést do reality.

Start je vždy nesnadné období - v tomto případě pro obě strany. Chtěl bych proto poděkovat všem, kdo nám pomáhají. Ať už podporou (a to zdaleka nejen na našem fóru, ale i jinde, kde se o nás píše) nebo kritikou. Jak říká klasik: I think this is the beginning of a beautiful friendship. Věřím, že každý spokojený Klient vydá za stovku promo letáků - a žádná televizní reklama nepomůže, když se zklamaný Klient podělí o negativní zkušenost se svým okolím. Doufáme, že těch prvních bude rychle přibývat, a i ti nespokojení změní názor, až dostanou kartu a uvidí první výpis, ve kterém se připíše úrok a neubude peněz za poplatky a položky :)

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -at- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky