zpátky

Máme zlato a dvě stříbra za nejlepší bankovní produkty!

Ve 14. ročníku soutěže a ankety Zlatá koruna jsme se umístili hned třikrát na medailových pozicích a máme z toho ohromnou radost. Doufáme, že se radujete s námi, protože za úspěch vděčíme hlavně vám! Ocenění získaly naše účty mKonto i mKonto Business a internetové bankovnictví.

Na nejvyšší metu dosáhlo mKonto Business, které si vysloužilo zlato v kategorii Cena podnikatelů. Ani běžný účet mKonto nezůstal o moc pozadu a v kategorii Cena veřejnosti získal stříbro. Více než 300 členů Finanční akademie rozhodovalo i o nejlepších on-line aplikacích. V této kategorii se nakonec rozhodli udělit stříbro právě našemu internetovému bankovnictví. Ocenění jsme převzali 31. 5. během slavnostního Galavečera Zlaté koruny.

„Ocenění v tak zavedené soutěži, jako je Zlatá koruna, je pro nás velice důležitou zpětnou vazbou, a to jak od klientů, tak od odborníků, ze kterých je složena Finanční akademie této soutěže,“ říká Pawel Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku, a dodává: „Výsledky Zlaté koruny také potvrzují, že model digitálního bankovnictví, jehož průkopníkem mBank v České republice od roku 2007 je, se stále více prosazuje a zákazníci si ho oblíbili.”

Zlatá koruna je soutěž, která už od roku 2003 probíhá pod záštitou ministerstva financí České republiky. Každý rok uděluje královské koruny nejlepším finančním produktům na českém trhu. Vítěze volí jak odborná porota Finanční akademie, tak sami lidé prostřednictvím on-line hlasování v rámci Ceny veřejnosti. Od roku 2008 mohou uživatelé hlasovat také v Ceně podnikatelů zaměřené na malé a střední podniky. Do letošního hlasování se v obou anketách odevzdalo téměř 100 000 hlasů. Loňského, 13. ročníku se zúčastnilo celkem 216 produktů od 77 finančních společností. Finanční akademie z nich ale vždy vybere jen ty nejlepší tři v celkem 15 kategoriích.

Všem, kdo nám dali svůj hlas, jsme moc vděční. Považujeme to za naše společné vítězství – všichni se snažíme o změnu k lepšímu a jak se zdá, daří se nám to :-)
 

Kategorie:

Aktuality, Soutěže