zpátky

Přihlaste se na svém iPhonu do mBank aplikace pomocí Touch ID

Mít dokonalý přehled o svých financích za každé situace je důležité asi pro každého. A kdo si má pamatovat, kolik přesně utratil včera, natož třeba před 3 týdny, že? Díky mobilní aplikaci vidíte stav konta kdykoliv chcete a k zobrazení detailní historie vám stačí zadat ochranný PIN a pár vteřin času. Od této chvíle mají uživatelé iOS možnost přihlásit se do mobilní aplikace mBank ještě pohodlněji – pouze otiskem prstu!


 


Před měsícem jsme uživatelům iOS a Android systémů přinesli několik výrazných novinek, mezi nimi například možnost změny karetních limitů přímo v aplikaci nebo ověřené volání na mLinku. Velkým přáním mnoha z našich zákazníků a fanoušků na sociálních sítích byla i možnost přihlásit se do mobilní aplikace přes Touch ID, tedy pouze přiložením otisku prstu.


Aktuální verze 2.3.2 zmíněné přání splnila, a je tak další změnou k lepšímu nejen v mobilní aplikaci, ale i ve službách mBank celkově.


V rámci dodržování co nejpřísnějších bezpečnostních pravidel je Touch ID podporováno pouze pro přihlášení do aplikace. Pro autorizace je i nadále potřeba zadat PIN kód. Bezpečnost vašich financí je pro nás prioritou.


Aplikace využívá otisky prstů uložené v telefonu. Pokud si zvolíte možnost přihlašování přes otisk prstu, není to samozřejmě povinné a přihlášení přes PIN kód je možné i nadále.


Nezapomeňte nás sledovat i na našich sociálních sítích, ať vám podobné novinky neutečou.