zpátky

mBank znovu vylepšuje mobilní aplikaci

Změn k lepšímu není nikdy dost, a tak pro vás máme další novinky, které vám zpříjemní správu financí a komunikaci se svou oblíbenou bankou.


Mobilní aplikace od mBank sbírá ocenění po celém světě a více než čtvrtinu přihlášení do bankovnictví provádíte právě přes mobilní aplikaci, a to na systémech Android, iOS či Windows Phone. V mBank nasloucháme vašim připomínkám a zpětným vazbám, abychom naše aplikace mohli neustále vylepšovat a zdokonalovat.


Jedním z nejčastějších přání našich zákazníků byla možnost upravovat platební limity přímo v aplikaci. Přání byla vyslyšena a majitelé Android a iOS aplikací se právě dočkali. Upravit limity karet tak nyní bude otázkou vteřin jako vše, co v mBank aplikaci děláte.                                         
Další změnou k lepšímu je bezesporu usnadnění komunikace s mLinkou. Na sociálních sítích jste nám několikrát psali, že jste zapomněli heslo pro spojení s operátorem a potřebujete nutně řešit situaci, kterou bez řádného ověření bohužel vyřešit nelze. Nově se stačí přihlásit do mobilní aplikace a zavolat nám přes ni. Tím budete automaticky ověřeni aplikací a naši operátoři budou připraveni vám pomoci. Hračka, že? :)

 


           

Uživatelé iOS aplikace, kteří ještě nemají verzi 2.2., budou z důvodu změny vývojářského certifikátu muset znovu spárovat aplikaci s internetovým bankovnictvím a znovu nastavit limity plateb pro mobilní aplikaci. Pokud už verzi 2.2. máte spárovanou a ještě jste neměnili limity, raději je nastavte co nejdříve. Jako náhradu za menší nepohodlí vám prozradíme jedno velké tajemství: během několika málo týdnů speciálně pro Apple fanoušky přineseme i přihlašování do aplikace otiskem prstu, tedy přes TouchID ;)


Další novinky a vylepšení jsou v plánu a pokud o nich chcete být informování s předstihem, není nic snazšího, než být s námi na sociálních sítích: