zpátky

Nové platební karty mBank

Do nabídky kreditních karet jsme zařadili 3 nové typy bezkontaktních karet od MasterCard – mKreditku, mKreditku e-Shop a mKreditku Plus. Vyzkoušejte si je zdarma, a to na 3 měsíce, během kterých vám nenaúčtujeme žádné poplatky za vedení. Můžete ale získat mnohem více, stačí si jen vybrat tu správnou mKreditku přesně pro vás. Otázka nezní, jestli, ale jakou kreditku si pořídit! Nově zavádíme také debetní mKartu od MasterCard.


mKreditka – karta, se kterou nemusíte hlídat splatnost


S mKreditkou MasterCard  se staráte jen o to, jak ji využívat. Péči o splatnost přenechte nám – díky automatické 100% splátce zdarma vše sami zařídíme a vy budete mít jistotu, že nezaplatíte žádné úroky za prodlevy. mKreditka je ideální pro každého, kdo chce mít stále k dispozici dostatek financí. A pokud na kartě „protočíte“ alespoň 500 Kč měsíčně, nezaplatíte žádný poplatek za její vedení.


Co je na mKreditce nejlepší?

-    nulový úrok a žádné poplatky za kartu v prvních třech měsících
-    výběry z bankomatu nad 1000 Kč doma i v zahraničí bez poplatku
-    peníze zpět z každé platby kartou u obchodníků v programu MasterCard Priceless Specials včetně automatické registrace do tohoto programu
-    až 54 dnů bezúročného období včetně automatické 100% splátky zdarma.
 


mKreditka e-Shop – karta, díky níž jsou internetové nákupy výhodnější a bezpečnější


Naše mKreditka e-Shop byla navržena tak, abyste mohli na internetu nakupovat ještě pohodlněji.


-    Stejně jako v případě základní mKreditky jsou i s mKreditkou e-Shop automatické 100% splátky zdarma,
-    2 % z každého nákupu na internetu získáte zpět na spořicí účet mSpoření
-    a v rámci programu MasterCard Priceless Specials dostanete zpět peníze za platby kartou u vybraných obchodníků.
-    Navíc si spolu s novou kartou pořídíte i pojištění proti zneužití (zdarma) a můžete využít i možnost sjednání unikátního pojištění zneužití vaší online identity, díky němuž budou vaše nákupy na internetu tak bezpečné, jak jen to jde.


A měsíční poplatek? Žádný, pokud mKreditkou e-Shop zaplatíte měsíčně alespoň 1000 Kč.
 mKreditka Plus – karta, která vás odmění hned pětkrát


Prémiová mKreditka Plus vám dá výhod hned pět:
1.)  2 % z plateb v zahraničí a 1 % z ostatních plateb získáte zpět na spořicí účet mSpoření
2.)  k tomu navíc až 50% slevy u partnerů programu MasterCard Elite
3.)  peníze zpět za platby u obchodníků v programu MasterCard Priceless Specials
4.) garance nejnižší ceny vašeho nákupu, ochrana vámi nakoupeného zboží při přepravě a prodloužení záruky nakoupeného zboží o dalších 12 měsíců díky pojištění nákupu
5.) komplexní asistence při havarijní situaci ve vaší domácnosti např. zabouchnuté dveře od domu či auta, právní asistence apod. v rámci pojištění asistenčních služeb


Měsíční poplatek vám ani za mKreditku Plus nebudeme účtovat, pokud dosáhnete obratu na kartě alespoň ve výši 4000 Kč za daný měsíc. První tři měsíce je vedení karty zdarma.Co když už mám mKreditku Visa?
Máte už naši mKreditku Visa a chcete novou mKreditku MasterCard? Není nic jednoduššího než si o ni požádat, a jakmile vám dorazí, stávající smlouvu na mKreditku Visa vypovědět. V rámci obnovy v případě skončení platnosti vaší staré karty vám však pošleme opět Visu a vše zůstane tak, jak jste zvyklí.