zpátky

Dejte si pauzu od práce a stavte se na kafíčko s mBank

Poznejte mBank osobně na akci, která tu ještě nebyla! Přijměte naše pozvání na dobrou kávu a pokec se zaměstnanci mBank. Užijeme si spolu jedinečný večer plný hvězd se zajímavým programem a skvělou hudbou.


Také máte pocit, že v práci trávíte celý svůj život? Pak jste tu správně. Práce je důležitá, ale nic se nemá přehánět ;) Proto je tu pro vás Office Night – večer ve kterém pojí zábava se skvělými nápady. mBank se stala hlavním partnerem akce a těšit se na vás budeme hlavně v našem showroomu s relaxační zónou v budově Gen, kde můžete posedět a dát k tomu třeba šálek dobré kávy.


Během večera si můžete nechat udělat fotku na památku před naší fotostěnou. Rozhodně nezapomeňte fotky sdílet na sociálních sítích a pochlubit se i nám. Fotku s největším počtem „lajků“ rádi odměníme – stačí ji sdílet na svém facebookovém profilu a označit mBank. Na Twitteru a Instagramu použijte hashtag #mojembank.


V areálu festivalu určitě koukejte po krásných slečnách a sympatických mladých mužích, protože některé a někteří z nich vám rádi dají vouchery na něco dobrého v prostorách mBank, které najdete u nás v showroomu budovy Gen.

 


Na místě najdete nejrůznější pop-up story a expozice značek související s pracovním stylem, módou, technologiemi a designem. A třeba známý český lékař Jan Hnízdil nám všem řekne něco o tom, jak skloubit pracovní a osobní život tak, abychom byli spokojení.


Je nám jasné, že se nejvíce těšíte na nás, ale potkat se na Office Night můžete i s dalšími hvězdami. Jmenovitě jsou to Vojta Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta, Xavier Baumaxa a Debbi.


Celou akcí bude jako hlavní moderátor provázet Leoš Mareš, kterého možná odchytnete ke společné selfie :)


Nudit se nebudeme ani chvilku – mezi posloucháním skvělých řečníků a živé hudby proběhne například i křest aktuální ForMen Bible pro muže – úspěšného projektu, který mapuje pánskou módu.


Motto akce zní: „V práci nepracujeme. V práci žijeme.“ Ve čtvrtek 15. 10. 2015 od 18:00 do 22:00 budeme mít jedinečnou možnost si užívat i po práci. Takže teď zbývá krok poslední: registrujte se a těšte se. My se těšíme!
 

Kategorie:

Soutěže