zpátky

Lovecká sezóna začíná. Ulovte si 500 Kč pro sebe i své přátele.

Současné teploty si říkají spíše o opak, ale letní nabídka od mBank vás prostě nažhaví! Získat můžete vouchery na dovolenou či na nákup na Mall.cz, výhodné úročení osobního konta a nyní si ještě můžete ulovit až 2500 Kč jako odměnu za doporučení. Taková nabídka nenechá nikoho chladným!


Dvouměsíční letní prázdniny už spousta z nás nemá, ale radost si přeci musíme udělat i tak. mBank celé léto rozdává vouchery na dovolenou v hodnotě 100 EUR, tedy více než 2700 Kč, které je možné využít hned v několika zemích Evropy. A že se letos už nikam nechystáte nebo máte dovolenou už naplánovanou a zaplacenou? Nevadí, sleva platí dva roky, takže ji můžete využít třeba v zimě na lyžovačku nebo celý příští rok, kdykoliv na vás padne potřeba si odpočinout a někam vyrazit. Jedním z mnoha způsobů jak poukaz dostat, je doporučení svého známého. V takovém případě získáte 100 EUR na dovolenou oba (spolu na ni jet ale nemusíte) :)

 

Nechte jeleny žít!


Jelikož jste si psali i o oblíbenou finanční odměnu, rozhodli jsme se, že spolu s rostoucími teplotami necháme růst i benefity od mBank a vyhlašujeme „loveckou sezónu“, během níž si můžete ulovit nejen slíbený voucher, ale i 500 Kč na mKonto pro vás i vašeho známého. Jeleny tedy raději nechte žít a pojďte si s námi užít léto a pohodu s ním spojenou. Lov platí po dobu tzv. Happy weeku od 10. do 16. srpna.

 


Benefity nabízí mBank i novým zákazníkům, na které čeká také 100 EUR voucher, pro ty, kteří se k nám přidají během zmíněného happy weeku ještě 500 Kč a jako bonus pro využívání mKonta získávají noví zákazníci úročení běžného účtu 2 % p.a. po dobu prvních 6 měsíců. Doporučovat můžete nejen při založení osobního účtu mKonta, ale také podnikatelského účtu mKonta Business.


Velké letní rozdávání pokračuje napříč produkty, takže noví žadatelé o půjčku získají voucher na dovolenou a pro poukaz v hodnotě 1000 Kč na útratu na Mall.cz stačí zadat kód akce, který naleznete na našich stránkách. A aby toho nebylo málo, při refinancování nad 150 000 Kč získáte tablet zdarma.


Pokud vás léto s mBank pořádně nažhavilo, pročtěte si během doplňování tekutin pravidla happy weeku.

Lovu zdar!
 

Kategorie:

Volný čas

Tagy:

léto, Dovolená, MGM, akce