zpátky

Lovecká sezóna začíná. Ulovte si 500 Kč pro sebe i své přátele.

Současné teploty si říkají spíše o opak, ale letní nabídka od mBank vás prostě nažhaví! Získat můžete vouchery na dovolenou či na nákup na Mall.cz, výhodné úročení osobního konta a nyní si ještě můžete ulovit až 2500 Kč jako odměnu za doporučení. Taková nabídka nenechá nikoho chladným!


Dvouměsíční letní prázdniny už spousta z nás nemá, ale radost si přeci musíme udělat i tak. mBank celé léto rozdává vouchery na dovolenou v hodnotě 100 EUR, tedy více než 2700 Kč, které je možné využít hned v několika zemích Evropy. A že se letos už nikam nechystáte nebo máte dovolenou už naplánovanou a zaplacenou? Nevadí, sleva platí dva roky, takže ji můžete využít třeba v zimě na lyžovačku nebo celý příští rok, kdykoliv na vás padne potřeba si odpočinout a někam vyrazit. Jedním z mnoha způsobů jak poukaz dostat, je doporučení svého známého. V takovém případě získáte 100 EUR na dovolenou oba (spolu na ni jet ale nemusíte) :)

 

Nechte jeleny žít!


Jelikož jste si psali i o oblíbenou finanční odměnu, rozhodli jsme se, že spolu s rostoucími teplotami necháme růst i benefity od mBank a vyhlašujeme „loveckou sezónu“, během níž si můžete ulovit nejen slíbený voucher, ale i 500 Kč na mKonto pro vás i vašeho známého. Jeleny tedy raději nechte žít a pojďte si s námi užít léto a pohodu s ním spojenou. Lov platí po dobu tzv. Happy weeku od 10. do 16. srpna.

 


Benefity nabízí mBank i novým zákazníkům, na které čeká také 100 EUR voucher, pro ty, kteří se k nám přidají během zmíněného happy weeku ještě 500 Kč a jako bonus pro využívání mKonta získávají noví zákazníci úročení běžného účtu 2 % p.a. po dobu prvních 6 měsíců. Doporučovat můžete nejen při založení osobního účtu mKonta, ale také podnikatelského účtu mKonta Business.


Velké letní rozdávání pokračuje napříč produkty, takže noví žadatelé o půjčku získají voucher na dovolenou a pro poukaz v hodnotě 1000 Kč na útratu na Mall.cz stačí zadat kód akce, který naleznete na našich stránkách. A aby toho nebylo málo, při refinancování nad 150 000 Kč získáte tablet zdarma.


Pokud vás léto s mBank pořádně nažhavilo, pročtěte si během doplňování tekutin pravidla happy weeku.

Lovu zdar!
 

Kategorie:

Volný čas

Tagy:

léto, Dovolená, MGM, akce

Komentáře (4)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Dobrý den, nic takového nikde deklarováno určitě nebylo. Samozřejmě nebudeme rušit karty, když nevíme, jestli si ji klient nechává např. jako rezervu úmyslně. Karty rušíme tehdy, kdy na účtu není dostatek peněz po dobu 3 měsíců, aby zákazníci nešli do mínusu. Pokud jsme vám zrušili používanou kartu, pak se omlouváme, blokaci stačí reklamovat a pokud byla chyba na naší straně, samozřejmě dostanete kartu novou.

Pokud vím, tak po zavedení poplatku bylo, alespoň na mForu, deklarováno, že nepoužívané platební karty budou automaticky po druhém poplatku zablokovány. Bohužel, v případě mých známých do bylo přesně naopak. Používanou kartu jste zrušili, nepoužívaná by generovala poplatky pravděpodobně donekonečna. Nakonec podobných problémů byla na mForu probírána spousta.

Doporučení se samozřejmě vyplatí, ale jen klientům. Založit, zkasírovat a zrušit. Akorát banka ostrouhá. Bohužel na podobnou neprozíravost mBank pak doplatí stávající klienti na nějakém dalším zavedeném poplatku. Co třeba zpoplatnit nepoužívané účty? Brzy něco podobného čekám. A pokud už bych přivedl nějakého nového klienta, nehodlám mu už podobné excesy mBank vysvětlovat. Tím spíš, když dnes existují i bezpoplatkové banky.

Mimochodem budete někdy schopni zajistit alespoň spolehlivé přidávání příspěvků, aby nebylo nutné vše pro jistotu kopírovat. Není noc horšího, než když se dlouhý příspěvek odmítne přidat a ztratí se.

Poslat zprávu

Dobrý den, využití jakékoliv naší akce je zcela dobrovolné. Pokud s našimi službami spokojený nejste, rozhodně doporučovat nemá smysl. Co se karet týče, změna Sazebníku byla zákazníkům komunikována u na konci loňského roku, takže o ní všichni byli informováni. Pokud došlo k zablokování karty mimo zveřejněné podmínky, pak jste věc jistě reklamovali :)

Jenom pětset? mBank už nedoporučím ani za pět tisíc! A to jsem dřív doporučoval rád a zadarmo. Bohužel s příchodem mBank 2.0 na to pak mnozí doporučení klienti doplatili. Třeba jednomu jste zrušili platební kartu, ač ji používal k výběrům z bankomatu, druhý zaplatil čtyři poplatky za vedení karty, než jsme ji zablokovali. Já mBank nyní naopak všude nedoporučuji a to zcela zadarmo a soustavně.