zpátky

Neplaťte zbytečně za to, co můžete mít zdarma

Lidové rčení praví, že na světe není nic zadarmo. To ale není tak úplně pravda. Gratis můžete mít i řadu ryze materiálních záležitostí. Zdarma můžete dostat třeba 100 euro na dovolenou. A to už se docela hodí. Pokud vás zajímá, co všechno můžete mít v mBank v rozporu s úvodním příslovím zadarmo, čtěte dál.


Založení a vedení osobního účtu by podle nás mělo být zdarma. Vzhledem k tomu, že podle portálu www.bankovnipoplatky.com je průměrný měsíční poplatek za bankovní účet v ČR 182 Kč, vypadá to, že někteří lidé si to nemyslí. U mBank ale za založení a vedení účtu skutečně neplatíte nic. Pokud si to spočítáte, můžete díky tomuto osobnímu účtu ušetřit v průměru 2000 Kč ročně, a to rozhodně není málo.


Zdarma máte s mKontem taky tři výběry z libovolného bankomatu měsíčně. A protože jsou prázdniny a řada z vás se možná chystá cestovat do zahraničí, hodí se vědět, že zadarmo máte taky výběr v zahraničí. Pokud vyberete z bankomatu v cizině minimálně ekvivalent 2500 Kč, neplatíte za výběr ani korunu.


Bez poplatku vám u mKonta taky vedeme debetní kartu. Tedy pokud s ní měsíčně uděláte obrat aspoň 500 Kč, což je třeba jeden nákup jídla na prodloužený víkend v samoobsluze. A protože si myslíme, že osobní konto je přece od toho, abyste ho používali – tedy z něj platili své účty, tak zdarma máte všechny odchozí i příchozí transakce.


Pokud chcete mít všechny tyhle věci zdarma a navíc chcete přispět na dovolenou, tak nezbývá než vyzkoušet osobní účet mKonto. Pokud si ho totiž založíte do konce prázdnin, dostanete cestovní poukaz v hodnotě 100 euro. A když už jsme u zahraničních plateb, u nás neplatíte nic ani za SEPA platby po celé Evropě.
 

Kategorie:

Volný čas