zpátky

mBank na stupních vítězů

Mobilní aplikace a internetové bankovnictví od mBank získaly další ocenění! Finanční akademie soutěže Zlatá koruna složená z více než 300 odborníků ocenila mBank v letošním ročníku hned ve dvou kategoriích. Mobilní aplikace mBank 2.0 se umístila na 2. místě v kategorii Novinka roku a zlato jí uteklo o pouhých několik hlasů. Internetové bankovnictví mBank v kategorii On-line aplikace získalo 3. místo.

A takto nadšený byl ředitel vývoje produktů a služeb mBank pro Českou republiku a Slovensko Bronislav Dvořáček, když během včerejšího galavečera přebíral ceny:

Během galavečera zveřejnila výzkumná agentura Ipsos výsledky svého výzkumu, který se týkal bankovnictví. Výzkumníci se mimo jiné ptali také na znalost reklamních sloganů. Naše "Ikona mobility" podle tohoto výzkumu patří mezi nejznámější bankovní slogany a 43 % lidí ji dokázalo ve výzkumu přiřadit k mBank.

A toto je dnes dopoledne, kdy pohodář Broňa Dvořáček odhodil kravatu, protože na to v mBank nehrajeme :) Spolu s částí svého skvělého týmu, na který je po včerejšku právem hrdý:

"Ocenění na předních místech soutěže Zlatá koruna nás velmi těší. Internetové bankovnictví a mobilní aplikace jsou pro mBank jako digitální banku stěžejní," komentuje ocenění Pawel Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku.

Kategorie:

Aktuality, Soutěže

Komentáře (2)

Vložit komentář

I když se mi nové IB ze začátku také moc nezamlouvalo (jako vše nové, když je člověk na něco zvyklý), tak dnes po té době poměrně častého používání musím říct, že je opravdu skvělé. Vše je poměrně intuitivní, nic se nemusí dlouze hledat, designově čisté, nepřeplácané, vesměs všechny funkce pracují tak, jak bych očekával. Tudíž nemusím s ním zápasit, ale efektivně se mi s ním pracuje...teď mě napadá např. hledání v historii - opravdu rychlé, přesné; filtrování operací - např. všechny platby kartou za minulý měsíc, atd. Jsem opravdu spokojený a ocenění mělo být dle mého spíš ještě vyšší!
Chápu ale, že každý nemá stejný vkus. Naštěstí každý má možnost volby. Takže pokud se Vám IB mBanky nelíbí, nikdo Vás nenutí jej používat. Přeji hodně štěstí v hledání lepší alternativy ;)

No fuj že se nestydíte ty omalovánky vydávat za IB.