zpátky

Odměňte i sebe díky mSpoření

Server Lidovky.cz před několika dny uvedl, že jen čtyři z deseti Čechů dávají v restauraci spropitné automaticky a málokdo se řídí pravidlem 10 % z celkové částky. Největší důvod pro zanechání vyššího spropitného je velká spokojenost a podnět k ocenění obsluhy. Při placení můžete ovšem odměnit i sebe a to až 10 % z útraty. Uložená částka se vám navíc zhodnotí nadstandardní sazbou 1,6 % p.a. Díky mSpoření tak nejen spoříte kdykoliv platíte, dokonce i vyděláváte.


Keramická prasátka už dávno nejsou v módě a moc peněz se do nich stejně nevejde. Větší radost tak spíše  přínáší  možnost dobře mířenou ranou rozbít keramického čuníka kladivem, než naspořená částka. Ovšem díky mSpoření spoříte automaticky drobné částky vždy, když platíte, aniž byste na to museli myslet. I pouhých 10 Kč z každé platby postupně nestřádá příjemnou sumu, kterou vám zhodnotíme 1,6 % p.a., aby se vám šetřilo ještě příjemněji.


Navíc nemusíte ubližovat žádnému prasátku a přístup ke svým financím máte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Více informací o produktu a možnost založení zdarma naleznete na stránce mSpoření.


Tým mBank
 

Kategorie:

Volný čas

Tagy:

mspoření