zpátky

Změna úrokových sazeb

Vážení zákazníci,

Před časem jsme vám přinesli možnost drobného spoření s vysokým úročením 3 % p.a. se slibem, že úrok budeme držet do konce roku. Od 1.1.2015 jsme nuceni  v důsledku situace na trhu depozitních sazeb ke snížení na stále velmi zajímavou úrokovou sazbu 1,6 % p.a. pro zůstatky do 100 000 Kč. Sazba pro vyšší zůstatky se nemění, zůstává na úrovni 0,3 % p.a.

Spořit s námi můžete také na termínovaném vkladu mVklad, kde od stejného data a ze stejných důvodů snižujeme úročení následovně:

  • 6 měsíců: 0,35 %
  • 12 měsíců: 0,85 %

I přes uvedené změny můžete s mBank při aktivním užívání mKonta spořit i nadále. Například díky mSpoření, druhému nejatraktivnějšímu spoření na trhu, s mVkladem, ale také s eMaxem Plus, kde aktuálně nabízíme úrokovou sazbu 1,2 % p.a. pro zůstatky do 100 000 Kč. Využíváním našich produktů si tak zajistíte vzhledem k situaci na trhu stále velmi příjemné výnosy, které mBank nabízí v kombinaci s mKontem s vedením zdarma.

Děkujeme za přízeň.

Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (7)

Vložit komentář

Ano, klient budis má takový účet. Pokud by někoho zajímaly další informace, ať napíše zprávu na email.

kde ????

čekal jsem to ... natáhnout co nejvíc lidí a pak změnit podmínky. Mbank už tak jako tak nemá ani 1 trochu slušný spořící produkt... jako by ani o peníze nestála. Za tak mizivý úrok své peníze na účtu nenechám.

mBank jsem dumpnul uz par let zpet, ted jsem se na mesec.cz docetl o tomto kroku, tak jsem nakoukl jsem a koukal, ze se zde nic nezmenilo. Slibotechna mBank nalaka a pak orez na 55%. Nevim teda, kde klient budis ma na uctu urok 4%, ale urcite lze sporit vyhodneji, nez nabizi mBank. To slo ostatne vzdycky ;P

také bych očekával snížení úroků u půjček. Vzhledem k trvalým poklesům bych reálnou sazbu viděl na 7% p.a. A u účelových půjček (které mBank nenabízí) pokles k 4-5% p.a. Ale evidentně si zde banky zvykly na jedny z nejvyšších sazeb v EU. Alespoń, že u hypoték jsou sazby nízké :-P

Milá mBank, když jsou dlouhodobě nízké úroky, snížíte také mPůjčky o polovinu na 5% p.a.? Nebo si zachováte klasickou židovskou tvář a vyjebete s klientem, který Vám půjčuje a ještě více vyjebete s klientem, který na půjčku naletí??!! :-)

Diky za info, ted uz nemusim nijak vahat a muzu s klidem odcerpat veskere penize z mSporeni na svuj 4% sporici ucet u jIne banky. Skoda, dlouho to nevydrzelo.