zpátky

Nová mBank se blíží

Nové logo

Odpočítávání na banneru k Nové mBank už se blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili změny, které vás v nejbližších dnech v mBank čekají. Věřte nám, že je na co se těšit!


Jak jistě víte, tak pro vás už více než půl roku chystáme nové internetové bankovnictví se spoustou přelomových funkcí. Více informací můžete nalézt na informační stránce www.novamBank.cz 

 

První z těch zákazníků, kteří požádali o přednostní přístup budou moci vyzkoušet nové bankovnictví již v pondělí 10. února. Vzhledem k velkému zájmu není možné bohužel zajistit všem přístup hned od prvního dne. O celém procesu budete informování prostřednictvím e-mailu. Ostatním zákazníkům bude přístup umožněn v průběhu následujících týdnů. 

 

Změna se týká i celého vizuálního stylu mBank. Mění se logo, které nyní poskytuje více možností využití a je hravější. Dělíme ho na základní variantu využívanou pro osobní bankovnictví a variantu pro firemní bankovnictví. 

 

nová loga mBank

 

Zásadní proměnou projdou i naše webové stránky, které se změní 10. února v ranních hodinách. Titulní stránka bude vypadat takto:

Nový web mBank

 

V souvislost se spouštěním nového webu bude od ranních hodin v neděli 9. února nedostupný blog a mFórum. Odstávka bude trvat až do doby spuštění nového webu, kde na vás tyto služby budou čekat v novém kabátu.

 

Na novém webu se přihlásíte klasicky přes tlačítko v pravém horním rohu. Odkaz vás zavede na rozcestník, ve kterém si vyberete do kterého bankovnictví se chcete přihlásit.

Pozor: Nové bankovnictví můžete začít využívat až v momentě, kdy vás pomocí e-mailu upozorníme, že je pro vás připraveno.

Po omezenou dobu bude možné využívat obě dvě bankovnictví, poté bude provoz toho stávajícího ukončen. Nemusíte se bát, budete o něm včas informování.

 

Rozcestník vypadá takto:

 

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (8)

Vložit komentář

Taky by mě zajímalo jak to bude s mobilní aplikací... ?!? Když si v novém bankovnictví zvolím jiné přihlašovací jméno, třeba WantedJoker jak se např. přihlásím v mobilní aplikaci?

A o mobilních aplikacích opět ani slůvko!!!!!!!!

zlaté staré bankovnictví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedeme dál společně s tím vysmátým borcem v pruhovaném županu, ujíždějícím z nějakého psych.ústavu rovnou do nové mBank, nebo raději frnkneme jinam ?

Zatím jsem neblinkal, nejsem tak přecitlivělý. Jsou určité typy lidí, kteří ublinkávají u jakékoliv snahy někoho o zlepšení čehokoliv. Takže vážení vyzvracet a jedeme dál. Stejně si zvyknete a nebo odejdete...

Bojim se, ze ublinkavat budeme hlavne po prihlaseni do IB. Vymenit krasne rychle a jednoduche ovladani za takovy barevny cirkus. Snad to bude lepsi nez to co zatim muzeme zde sledovat.

Líbí se někomu ten nový design, nebo jsem jediný, kdo u toho ublinkává?

To opravdu musíme pokaždé čumět na ty tlamy na fotkách na pozadí? Já o to teda nestojím. Půjde to nějak vypnout. Vždyť je to na tom barevném pozadí absolutně nečitelné.