zpátky

Nová mBank se blíží

Nové logo

Odpočítávání na banneru k Nové mBank už se blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili změny, které vás v nejbližších dnech v mBank čekají. Věřte nám, že je na co se těšit!


Jak jistě víte, tak pro vás už více než půl roku chystáme nové internetové bankovnictví se spoustou přelomových funkcí. Více informací můžete nalézt na informační stránce www.novamBank.cz 

 

První z těch zákazníků, kteří požádali o přednostní přístup budou moci vyzkoušet nové bankovnictví již v pondělí 10. února. Vzhledem k velkému zájmu není možné bohužel zajistit všem přístup hned od prvního dne. O celém procesu budete informování prostřednictvím e-mailu. Ostatním zákazníkům bude přístup umožněn v průběhu následujících týdnů. 

 

Změna se týká i celého vizuálního stylu mBank. Mění se logo, které nyní poskytuje více možností využití a je hravější. Dělíme ho na základní variantu využívanou pro osobní bankovnictví a variantu pro firemní bankovnictví. 

 

nová loga mBank

 

Zásadní proměnou projdou i naše webové stránky, které se změní 10. února v ranních hodinách. Titulní stránka bude vypadat takto:

Nový web mBank

 

V souvislost se spouštěním nového webu bude od ranních hodin v neděli 9. února nedostupný blog a mFórum. Odstávka bude trvat až do doby spuštění nového webu, kde na vás tyto služby budou čekat v novém kabátu.

 

Na novém webu se přihlásíte klasicky přes tlačítko v pravém horním rohu. Odkaz vás zavede na rozcestník, ve kterém si vyberete do kterého bankovnictví se chcete přihlásit.

Pozor: Nové bankovnictví můžete začít využívat až v momentě, kdy vás pomocí e-mailu upozorníme, že je pro vás připraveno.

Po omezenou dobu bude možné využívat obě dvě bankovnictví, poté bude provoz toho stávajícího ukončen. Nemusíte se bát, budete o něm včas informování.

 

Rozcestník vypadá takto:

 

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality