zpátky

Další funkce nové mBank (odeslání platby, panel financí, supermarket)

Další skvělé funkce

Jdeme do finále. Na informační stránku www.novamBank.cz jsme umístili poslední sekci s dalšími skvělými funkcemi nového internetového bankovnictví. 

Pozor: Dnes 31. 1. je poslední den, kdy se můžete přihlásit k přednostnímu přístupu do nového IB.


V novém IB si vyberete bankovní produkty jako v Supermarketu. Cíl je jasný, abyste si mohli sami kdykoliv zvolit jednoduše to, co potřebujete. Žádné návštěvy na pobočce ani hovory na zákaznické linky.

 

Další zajímavou funkcí je Panel financí. Jedná se o lištu na hlavní stránce, díky které budete mít po ruce ty nejdůležitější informace týkající se vašich financí. Zjistíte tak nejen aktuální zůstatky, dostupné prostředky a plánované operace, ale uvidíte také jak vycházíte s financemi do další výplaty (datum si nastavíte). Přes Panel financí si můžete převést prostředky z vámi nastaveného spořicího účtu nebo můžete požádat například o půjčku, když vám peníze nevychází.

 

Novinkou je i video věnované platbám v novém internetovém bankovnictví. Změnili jsme filozofii tak, že už není důležité číslo účtu, ale spíše příjemce platby. Zpočátku to bude možná trochu nezvyklé, ale uvidíte, že vám to v budoucnu velmi urychlí odesílání plateb. Jediné, včem se postup odeslání platby liší je v tom, že nejdříve vyplníte název příjemce. Pokud už jste příjemci platbu odesílali, systém vám pomocí našeptávače nabídne kontakt s předvyplněnými udaji platby. V případě, že ne, jednoduše si ho uložíte a už nikdy více nemusíte hledat jeho číslo účtu.

 

Detailní vysvětlení s postupem jak platbu odeslat uvidíte v našem videu:

 

 A jak proces spuštění nového IB proběhne? Od 10. února už najdete na stránce www.mBank.cz nový web. Od stejného data budeme postupně zapínat nové bankovnictví lidem, kteří se přihlásili na www.novamBank.cz. Všem ostatním ho zpřístupníme později také. Po omezenou dobu budou fungovat obě bankovnictví zároveň.

 

Veškeré otázky a odpovědi najdete v sekci FAQ.

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Tagy:

IB