zpátky

Další funkce nové mBank (odeslání platby, panel financí, supermarket)

Další skvělé funkce

Jdeme do finále. Na informační stránku www.novamBank.cz jsme umístili poslední sekci s dalšími skvělými funkcemi nového internetového bankovnictví. 

Pozor: Dnes 31. 1. je poslední den, kdy se můžete přihlásit k přednostnímu přístupu do nového IB.


V novém IB si vyberete bankovní produkty jako v Supermarketu. Cíl je jasný, abyste si mohli sami kdykoliv zvolit jednoduše to, co potřebujete. Žádné návštěvy na pobočce ani hovory na zákaznické linky.

 

Další zajímavou funkcí je Panel financí. Jedná se o lištu na hlavní stránce, díky které budete mít po ruce ty nejdůležitější informace týkající se vašich financí. Zjistíte tak nejen aktuální zůstatky, dostupné prostředky a plánované operace, ale uvidíte také jak vycházíte s financemi do další výplaty (datum si nastavíte). Přes Panel financí si můžete převést prostředky z vámi nastaveného spořicího účtu nebo můžete požádat například o půjčku, když vám peníze nevychází.

 

Novinkou je i video věnované platbám v novém internetovém bankovnictví. Změnili jsme filozofii tak, že už není důležité číslo účtu, ale spíše příjemce platby. Zpočátku to bude možná trochu nezvyklé, ale uvidíte, že vám to v budoucnu velmi urychlí odesílání plateb. Jediné, včem se postup odeslání platby liší je v tom, že nejdříve vyplníte název příjemce. Pokud už jste příjemci platbu odesílali, systém vám pomocí našeptávače nabídne kontakt s předvyplněnými udaji platby. V případě, že ne, jednoduše si ho uložíte a už nikdy více nemusíte hledat jeho číslo účtu.

 

Detailní vysvětlení s postupem jak platbu odeslat uvidíte v našem videu:

 

 A jak proces spuštění nového IB proběhne? Od 10. února už najdete na stránce www.mBank.cz nový web. Od stejného data budeme postupně zapínat nové bankovnictví lidem, kteří se přihlásili na www.novamBank.cz. Všem ostatním ho zpřístupníme později také. Po omezenou dobu budou fungovat obě bankovnictví zároveň.

 

Veškeré otázky a odpovědi najdete v sekci FAQ.

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Tagy:

IB

Komentáře (17)

Vložit komentář

PROSIM VEDENI MBANK CR - NECHTE BEZET I STARE IB, ne jenom mobilni verzi. LIDI VAM UTECOU KVULI TAKOVETO SLATANINE. NENUTTE LIDI ODCHAZET... Diky

Mno ok, takže buď si tuhle i novaci strčíte do p... :) psacího stolu, nebo Fiiiiijoooo :)
Takže máte na výběr. ALE JÁ TAKY.

za sebe Vás také prosím, ať zůstane možnost používat starý obyčejný jednoduchý banking. Jedniou funkci kterou bych ocenil, v novém stejně nevidím. (obálkový systém, jako má airbank). Děkuji

Nechápu co tady všichni remcáte. Nové IB bude rozhodně inovativní a kvalitnější než to staré. Jediný problém který všichni máte je ten, že neumíte na PC a nemáte buňky pochopit nové věci. Vy byste byli zřejmě nejvíc spokojení, když byste mohli 50 let používat stejnou zastaralou aplikaci (jen abyste se nemuseli učit něco nového i když lepšího). Naučte se pracovat s počítačem a všechno bude v pohodě ;-)

Dobrý den, pokud nebude možnost vybrat si mezi stávajícím IB a novým, tak je to pro mne jasná volba pro změnu jiné banky, protože tento nový směr mne opravdu děsí, jak do vzhledu tak funkcí a mHra ....... no comment. Mám obavu, že touto změnou ztratíte hodně klientů, kteří jsou s Vámi už pěknou řádku let.

Poslat zprávu

javar: Dobrý den, řeč je o objednávání produktů, proces odblokování karty zůstává nezměněn.

Píšete "Žádné návštěvy na pobočce ani hovory na zákaznické linky." Takže když mám bloklou kartu protože jsem několikrát zadal špatně PIN budu to moci vyřešit v novém IB a nemusím už nikam chodit ani volat? Podle té věty je to samozřejmě jasné (pokud nelžete), jen se ujišťuji.

i já se musím souhlasit s hse, je to mnohem horší IB než dosud. Využívám i mban polský a je to jedníím slovem chaos. A jen jsem čekala kdy to příjde k nám, a vidím hrůza už je to tady!Jen nechápu proč nezůstal starý ??Nesnáším bytostně soc. sítě , je to jen ztráta času a zvýšené riziko všeho.A ted ještě v mbank.Jen doufám, že ještě bude možné si vybrat mezi starým a novým bankingem.

Poslat zprávu

Monty: Ano, můžete si nastavit, že nebudete vidět spořicí účet, ale klidně ani hlavní. Je to zcela variabilní.

Dobrý den, zajímalo by mě zda bude nějaká možnost mít zobrazený pouze hlavní běžný účet a spořící účet mít skrytý tak, aby nebyl po přihlášení vidět,. Tím myslím samozřejmě i zůstatky. Děkuji.

Co je vlastně na tom novém bankovnictví tak převratného kromě rozpočtu, který nepotřebuji a horšího ovládání a celé aplikace náročnější ke zdrojům? Propagační video se tváří, jakoby doposud žádné platby nešly odesílat (a jakoby jiné banky ještě nezjistily, že lidi chtějí posílat peníze).
No, ono jde hlavně o marketingový kecy cílené na lidí s pochybným IQ. Ti, kteří ho mají dostatečně velké, nejsou pro marketing zajímaví, na kecy nenaletí.
A jestli budu chtít bance vyzvonit vše o mých financích, dělat si tam rozpočet a nechat se bankéřům koukat do mého soukromů? Tůůůůůdle...

Poslat zprávu

Opraveno. Je to samozřejmě únor. Díky za upozornění.

Od 10. ledna? Nebude to až od 10. února? (3. řádek zdola)

Docela mě mrzí, že v historii není vidět při pohybu na účtu u každé položky účetní zůstatek, tak jako ve starém bankovnictví. Člověk měl daleko větší přehled. Pochybuji, že si dá někdo práci sčítat a odčítat všechny položky, aby ověřil, že zůstatek na účtu je správný.

Máte tam chybu. Ne od 10. ledna, ale února ;-)

Poslat zprávu

hse: příště prosím bez vulgarit. Díky Vítek

Bohuzel, mel jsem tu moznost videt ten cirkus dnes nazivo od kolegyne z Polska. Bez pardonu - vetsi --- banking jsem opravdu nevidel. A ano, tohle je duvod proc odejit, pokud nebude nabidnout stavajici system k pouzivani. Ne ze by stavajici system byl buhvijaky zazrak, ale to co se nam snazite pripravit - opravdu nema byt portal FB nebo jiny shopping zamereny bastl.
K.M.