zpátky

Bankovnictví nemusí být nuda, přichází mHra

mHra

I bankovnictví může být zábavné, proto jsme v novém IB spustili mHru. Zkoušením nových nástrojů a funkcionalit sbíráte virtuální odznaky a hravou formou se tak učíte poznávat nové internetové bankovnictví.


Na www.novamBank.cz jsme zpřístupnili další sekci, tentokrát věnovanou mHře.

 

mHra využívá konceptu tzv. gamifikace (více na wiki), kdy se snažíme využívat herní prvky v neherním prostředí jako je například internetové bankovnictví. V mHře plníte nejrůznější úkoly, podobně jako například v oblíbené aplikaci Foursquare, a pokud jste úspěšní tak dostáváte virtuální odznaky. Každý odznak má dle obtížnosti počet hvězdiček od jedné do tří. Ziskem odznaků se můžete pochlubit svým přátelům na Facebooku a vést s nimi bitvy v počtu dosažených hvězdiček.

Detailní vysvětlení uvidíte na našem videu:

 

Uvědomujeme si, že tato funkce v IB není úplně pro každého, pro někoho je to zkrátka příliš vážná věc. V takovém případě mHru používat nemusíte a vlastně se o ni ani nedozvíte. My přesto věříme, že to je krok správným směrem a že ji mnoho zákazníků bude s radostí využívat.    

 

Časté dotazy v souvislosti s mHrou:

 

Je bezpečné spojovat své IB s Facebookem? 

Ano je. Systém využívá API Facebooku jen pro sdílení získání odznaku na vaši Fb zeď a na stažení kontaktů vašich přátel, tak aby se mohl zobrazit žebříček. Žádné bankovní informace se přes Facebook neposílají, veškerá data zůstávají u nás. 

 

A pokud vás funkce nového internetového bankovnictví zaujaly, můžete se až do 31. 1. 2014 přihlásit přednostně k jeho vyzkoušení v sekci Přihlaste se.  

 

 

Veškeré otázky a odpovědi najdete v sekci FAQ.

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Tagy:

IB