zpátky

Založení účtu mKONTO jde nyní ještě rychleji

mKONTO online 

Máme pro vás další příjemnou novinku. Náš osobní účet mKONTO je nyní možné založit zcela online. Zákazníci nemusí kvůli podpisu na obchodní místo nebo čekat na kurýra. 

Založit mKONTO nikdy nebylo snazší. A jak na to v pěti krocích?

 
1. Vyplníte žádost na www.mbank.cz
2. Pošlete kopii dokladu totožnosti a druhou kopii Vašeho dalšího dokladu totožnosti.
3. Následně vám pošleme k odsouhlasení návrh Smlouvy o vedení účtu pro dokončení Vašeho ověření i o poslání verifikační platby na nově vytvořené mKonto. Platba je symbolická – 1Kč – a slouží k ověření, že se jedná opravdu o Vás.
4. Pak už je účet otevřen a po prvním přihlášení do internetového bankovnictví ho již můžete začít využívat.

 

Celým procesem vás provázíme pomocí e-mailových zpráv. Přes e-mail přijde i Smlouva o založení účtu.

 

Na další novinky se můžete těšit už na začátku února, kdy spouštíme nové revoluční internetové bankovnictví s funkcemi jako je automatické plánování osobních financí, přehledem příjmů a výdajů podle kategorií nebo vyhledávání plateb po vzoru Googlu. Zákazníci, kteří chtějí nové funkce a vylepšení využívat jako první, mají možnost se registrovat ve svém stávajícím internetovém bankovnictví nebo na webu NovamBank.cz.

 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (9)

Vložit komentář

V Zuno jsem si podobně otevřel účet už minuký rok. Takže hezký, ale pozdě.

Možem si založit mKonto, ked som zo Slovenska ? , ale nemám problém sa stretnut s kurierom v ČR (príhraničná oblast)

Poslat zprávu

Stana0453: Pošlete mi prosím číslo žádosti ve tvaru GMP.. na vit.novak@cz.mbank.eu, podíváme se na to.

Dne 1.1.2014 jsem vyplnil žádost na www.mbank.cz a 6.1.2014 poslal kopii OP a výpisu z banky.Dodnes nevím zda mi bude účet založen.

Nemyslím, že zrovna "online" založení účtu by bylo pro mBank nějakým handicapem. Zvlášť když v roce 2007 zavedla uzavření přes kurýra zdarma. Tahle cesta je spíš doplnění.

Poslat zprávu

bonny: Je to tak jak píše pan malinakof. Ověření totožnosti alespoň v jedné bance je nutnost z pohledu boje proti praní špinavých peněz.
ruff: Díky za postřeh :)

Jiní mají již dlouho. MBank opět pozdě.

V tom případě online vyplní žádost a následně jí smlouvu doveze kurýr či se má možnost smlouvu podepsat osobní návštěvou mbank.

Hmm super a co když si účet bude zakládat 18 ti letá dcera. která žádný účet nema, to si potom asi online nic nezaloží, že...?