zpátky

Ohlédnutí za Author Marathon Tour

mTour

Tento víkend proběhl poslední ze seriálu cyklistických závodů Author Maraton Tour, jehož je mBank hrdým hlavním sponzorem. Rádi bychom vám proto naši účast na této akci přiblížili.

Celé série se zúčastnilo neuvěřitelných 14 067 účastníků, mezi nimi takové osobnosti jako Lukáš Bauer, Ondřej Moravec, Vavřinec Hradílek, Ondřej Synek, Jiří Rejman, Kája Polívková a celá česká bikerská špička v čele s Jaroslavem Kulhavým, Milanem Spěšným, Václavem Ježkem, Janem Strožem, Pavlem Boudným, Matoušem Ulmanem a Zdeňkem Mlynářem.

 

Závodů se účastní také celá řada zdravotně postižených, například nevidomí na tandemech s vodičem. V rámci posledního závodu ČT Author Cupu byla vyhlašovaná samostatná kategorie handbikerů (vozíčkáři).

 

My jsme měli na každém závodu tým usměvavých hostesek a promotérů, jehož úkolem bylo starat se o příjemnou atmosféru, rozdávat dárkové předměty a samozřejmě informovat o nabídce mBank. Proč nespojit příjemné s užitečným :)

 

Pár fotografií z akce:  

 

Naše mHosteska v akci 

 

Krásné prostředí helfštýnského hradu během závodu Author Šela Marathon

 

Na startu se objevili i ti nejmenší cyklisté

 

Připraveni jsme byli na každé počasí

 

 

Na startu se objevil několikrát i generální ředitel mBank Roman Truhlář (druhý zleva), šéf produktového týmu Bronislav Dvořáček (druhý zprava) a nový šéf marketingového oddělení Michal Pokluda (první zprava).

 

Náš Cyklostán :)

 

Nejúspěšnější závodník celé série - Václav Ježek, který vyhrál pět z deseti závodů.

 

 Jsme rádi, že se celá série vydařila a budeme se těšit opět příští rok.

 

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky