zpátky

Změna přednastavených limitů pro nové platební karty

Nastavení limitu na kartách 

Vážení zákazníci,

s ohledem na větší bezpečnost jsme upravili přednastavené limity pro online platby (MO/TO a na internetu) na 0 Kč .

Změna se týká debetních i kreditních karet pro nové klienty a všech nově vydaných bezkontaktních karet.

  
Limity si můžete upravit ve vašem Internetovém bankovnictví dle vašich potřeb. Přenastavení limitu je velmi jednoduché. Po přihlášení tak můžete učinit v sekci Karty. Stačí zvolit v levém menu "Upravit limity" nebo kliknout pod seznamem karet na odkaz "Změna limitu". Dále stiskněte tlačítko "Upravit" a nově nastavené limity potvrdíte pomocí autorizační SMS. Nezapomeňte upravit jak počet transakcí, tak i jejich objem v Kč.

 

Nastavení limitu

 
Změnu provádíme jako prevenci zneužití karet na internetu.  


Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality, Bezpečnost

Komentáře (10)

Vložit komentář

Souhlasim s kolegou mpisxx. Postradam moznost zmeny limitu na mobilni aplikaci :-(. Jinak jako prevence samozrejme spravny krok!

Kreditní karta je pouze kontaktní. V současné době nemá mBank bezkontaktní kreditku.

U debetních karet si lze zvolit, zda chcete vydat kontaktní či bezkontaktní (paywave) jak máte vy.

Dobrý den,
dnes mi přišla nová kreditní karta. Nevím, zda je určená i pro platby pouhým přiložením k terminálu. Před několika měsíci mi přišla nová i debetní karta. Na ní je v levém horním rohu označení "PAYWAVE". Na nové kreditní kartě toto označení není. Takže je, nebo není, možné kreditní kartou platit pouhým přiložením k terminálu? Pokud není, tak je celý výmysl k ničemu. Debetní kartou provedu za měsíc jen jeden výběr a to ještě z bankomatu, kde možnost výběru pouhým přiložením nevyužiji. Naopak kreditní kartu používám celý měsíc pro všechny platby.
Děkuji za odpověď.
Josef

Dokonalé to bude teprve tehdy, až možnost změny limitů bude přístupná v mobilní aplikaci.

"Nezapomeňte upravit jak počet transakcí, tak i jejich objem v Kč." - kdyz je pocet MO/TO = 0 a pocet plateb na internetu = 0, proc je nutne nastavovat jeste vysi obejmu???

raději bych tady četl - přenastavili jsme karty tak aby platby včetně bezkontaktních probíhaly VŽDY pouze online

K 2: Děkuji. Chápu jen částečně. Prostě mám dávno v paměti zapsané, že měnit mohu okamžitě cokoli. A je to služba velmi dobrá, dříve mezi bankami zcela ojedinělá.

Podle mne je to spravny krok.
[ano]

udiv: Zkuste si přečíst článek ještě jednou a třeba pochopíte. Nové je to, že dříve u nových karet nějaké ty platby přes internet byly - nevím teď přesně kolik a do jakého limitu, ale byly. Teď si mBank dovoluje upozornit na to, že pro nově vydané karty je výchozí nastavení "0".

To je Vaše vynikající služba. Co je ale na tom nového? Stejně (dobře) to funguje u starších karet. Ú.