zpátky

mBank na Mighty Sounds a Fingers Up

mFesťáky 

Čeká nás další víkend plný festivalů a my u toho nemůžeme chybět. Potkat nás můžete na od pátku na Mighty Sounds v Táboře a  od soboty na Fingers Up v Mohelnici.   

 Těšit se můžete na naše krásné hostesky a promotéry, kteří budou rozdávat praktické reklamní předměty.

 

A když už tam budete, tak se nezapomeňte checknout přes Foursquare na naší festivalové venue! Najdete ji jednoduše, bude se jmenovat vždy mBank na (jméno festivalu), takže například mBank na Mighty Sounds.

 

Připraven pro vás máme Special ve formě krásného stylového trika z limitované edice. Pro jeho získání se stačí jen checknout a ukázat obrazovku se Specialem naší hostesce.

 

 

A jak poznáte, že jste Special takzvaně odemknuli? Měla by se vám objevit obrazovka s tímto sdělením: 

náhled Special mBank

 

Pak už jen stačí  najít naši hostesku, ukázat ji obrazovku a ta vám triko předá. Pokud se vám objeví šedivá obrazovka s uzamčeným zámkem, tak na něj nárok bohužel nemáte. Může to být způsobeno například tím, že už jsme všechna trika rozdali. 

 

Takže pozor, triček je omezené množství. Máme je jen pro prvních padesát nejrychlejších na Mighty Sounds a dvacet na Fingers Up!
 

 

Chtěli byste se podívat také na jeden z mFesťáků, které jsou ještě před námi? Stačí jen doporučit naše mKONTO kamarádovi a dostanete lístek na festival oba dva.

 

 Těšíme se na vás!

Tým mBank

Kategorie:

Ze života banky