zpátky

Výsledky Zlaté koruny

Zlatá Koruna 

Chtěli bychom vám poděkovat za vaše hlasy v anketě Zlatá koruna. Díky vám jsme obsadili výborné druhé místo v kategorii Cena podnikatelů s naším podnikatelským účtem mBUSINESS KONTO.

 

 V kategorii Cena veřejnosti jsme se také neztratili. Naše internetové bankovnictví obsadilo celkově páté místo a osobní účet mKONTO šesté. Pokud bychom to brali na srovnatelné produkty, je naše internetové bankovnictví druhé a mKONTO třetí. Jako jediná banka jsme se také umístili se dvěma produkty do desátého místa v obou kategoriích. Více informací na článku s výsledky Zlaté koruny.

 

Anketa Zlatá koruna se řadí mezi nejprestižnější a nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice. Veřejné hlasování probíhá ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a hlasování podnikatelů. V obou kategoriích vybírají hlasující své nejoblíbenější produkty napříč všemi finančními kategoriemi.

 

Ještě jednou tedy díky moc za vaše hlasování. Je to nejlepší hodnocení naší práce. A nadále budeme tvrdě pracovat, abychom naplnili vaše očekávání. 

 

Vaše mBank

Kategorie:

Ze života banky